Podczas panelu Marvel Cinematic Universe na D23 Expo poznaliśmy więcej szczegółów związanych z filmem The Eternals. Nowa produkcja opowie o nieśmiertelnych istotach, które pomogły przy stworzeniu ludzkości, a teraz dbają o bezpieczeństwo na Ziemi. Twórcy stoją przed poważnym wyzwaniem. Akcja filmu ma się rozgrywać na przestrzeni (aż!) kilku tysiącleci. W panelu MCU wzięli udział odtwórcy głównych ról – Angelina Jolie (Thena), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Tyree Henry (Phastos), Salma Hayek (Ajak), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh) i Lauren Ridloff (Makkari). W pewnym momencie na scenie pojawił się również Kit Harington. Okazało się, że aktor dołączył do obsady The Eternals!

Kit Harington zagra w filmie The Eternals! W jaką postać wcieli się gwiazdor Gry o Tron?

Wiemy już, kogo zagra Kit Harington w filmie The Eternals. Aktor wcieli się w postać Dane’a Whitmana, czyli herosa znanego jako Black Knight. Postać stworzona przez Merlina w czasach arturiańskich to znakomity rycerz, świetny naukowiec i prawdopodobnie najbardziej oddany członek grupy Avengers. Nie mamy wątpliwości, że Kit Harington genialnie poradzi sobie w roli Czarnego Rycerza. W końcu, zdobył doświadczenie na planie serialu Gra o Tron.

The Eternals – data premiery

Nie możemy doczekać się premiery The Eternals. Nie tylko ze względu na grającego w filmie Kita Haringtona! Niestety, będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać na spotkanie z boskimi istotami. Nowy film Marvela trafi do kin dopiero w listopadzie 2020 roku, czyli za ponad rok.

„Thor: Love and Thunder”: Natalie Portman w roli Jane Foster, czyli nowego Thora! >>>