Za nami już trzy z sześciu odcinków finałowego sezonu Gry o Tron. Fani produkcji HBO przyznają, że ostatni obejrzany epizod zrobił na nich (jak dotąd) największe wrażenie. Nie chcemy spoilerować tym, którzy jeszcze go nie oglądnęli, ale radzimy przygotować się na naprawdę ogromne emocje. Jesteśmy dopiero na półmetku. Jednak wiele osób już teraz przewiduje, że to właśnie ósmy sezon serialu będzie najlepszym w historii Gry o Tron. Oprócz samej fabuły, fanów produkcji HBO (w tym oczywiście nas) interesują związane z nią ciekawostki, a także informacje dotyczące obsady serialu. Jeden z najbardziej hot newsów ostatnich tygodni dotyczył tego, co Kit Harington pomyślał, gdy pierwszy raz zobaczył swoją koleżankę z planu - Emilię Clarke (serialową Daenerys Targaryen). Przeczytacie o tym TUTAJ – gwarantujemy, że będziecie totalnie zauroczeni. My natomiast skupimy się na innej ciekawostce związanej z serialowym Jonem Snowem. Zaintrygowani?

Kit Harington zdradził, którą scenę z serialu Gra o Tron lubi najbardziej!

Kit Harington w rozmowie z serwisem People wyjawił, który moment serialu Gra o Tron lubi najbardziej. I chociaż aktor wybrał scenę z Rose Leslie – prywatnie swoją żoną – w roli głównej (uroczo), to musimy przyznać, że jesteśmy totalnie zaskoczone. Dlaczego? Okazuje się bowiem, że we wskazanej przez Kita Harringtona scenie, Ygritte… umiera

Podobała mi się jej śmierć. Wiem, to brzmi dziwnie. Uważam jednak, że świetnie zagrała tę scenę. I po raz pierwszy w „Grze o Tron” wykorzystano slow motion (…). To było niesamowite ujęcie.

Sposób, w jaki Kit Harington opisał śmierć Ygritte sprawił, że polubiłyśmy go jeszcze bardziej. Widać, że brytyjskiego aktora oraz Rose Leslie połączyło prawdziwe uczucie. Natomiast sama scena, w której umiera Ygritte jest naprawdę wzruszająca. Postrzelona strzałą bohaterka odchodzi bowiem w ramionach Jona Snowa. Koniecznie przypomnijcie sobie dziewiąty odcinek czwartego sezonu Gry o Tron, a nie pożałujecie. Ulubiona scena Kita Haringtona doprowadzi was do łez!

Gra o Tron 8: w finałowym sezonie serialu HBO zagrał Polak! Kim jest Paweł Sakowski? >>>