Należycie do grona szczęśliwców, którym udało się już spróbować różowego Kit Kata Ruby? Jeden z flagowych produktów marki Nestlé, którego nowa wersja stworzona jest z rubinowej czekolady, trafił na rodzimy rynek w kwietniu tego roku. Ale nie był i nadal nie jest tak łatwo dostępny, jak jego klasyczna wersja. Dlatego mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którym jednak nie udało się na niego trafić. O wiele szybciej spróbujecie go w wersji napoju, gdyż w ofercie kawiarni Costa Coffee pojawiła się właśnie idealna na wakacje nowość Kit Kat Ruby Frostino!

ZOBACZ TAKŻE: Q&A z Agą Bukowską (@aga_bukowska) - #instagirl, która o kawie wie wszystko!

Jak smakuje Kit Kat Ruby Frostino?

Kit Kat Ruby Frostino przyrządzane jest z zimnego mleka z waniliową nutą, a swoją różową barwę zawdzięcza ziarnom kakaowca Ruby sprowadzanym z Brazylii, Ekwadoru oraz Wybrzeża Kości Słoniowej. Do tego pojawia się również sos malinowy oraz posypka z pokruszonych batonów Kit Kat i oczywiście zblendowane kostki lodu, które dają zimny, orzeźwiający i jakże pożądany podczas upałów orzeźwiający efekt. 

Kit Kat Ruby Frostino jest dostępne już od 7 sierpnia we wszystkich kawiarniach Costa Coffee, ale z jego degustacją radzimy się pospieszyć, gdyż z zniknie on z oferty wakacji wraz z końcem wakacji. To więc idealna okazja, by umilić sobie ostatnie, upalne dni sierpnia. Co Wy na to? 

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsza biała czekolada powraca - te lody będą hitem nadchodzącego lata!