Nie możemy doczekać się premiery nowego filmu z Noah Centineo w roli głównej – The Perfect Date (przypomnijmy, że datowana jest ona na 12 kwietnia), a także sequela Do wszystkich chłopców, których kochałam. Oczywiście pierwszą część DWCKK mogłybyśmy oglądać w nieskończoność (podobnie jak grającego tam Noah Centineo), ale w oczekiwaniu na premiery kolejnych produkcji z bożyszczem nastolatek w rolach głównych, postanowiłyśmy przyjrzeć się bliżej innym filmom młodzieżowym w podobnym klimacie. Wśród nich znalazły się między innymi takie produkcje, jak Papierowe miasta, czy Wciąż ją kocham – o innych przeczytacie TUTAJ. Natomiast Netflix nie zwalnia tempa i również przygotował kolejną (totalnie świeżą) propozycję, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim fankom filmu Do wszystkich chłopców, których kochałam. A co najważniejsze, wystąpi w niej ciacho, znane z innej – równie popularnej produkcji – Riverdale!

Wszystkie dziewczyny Noah Centineo, o których musicie wiedzieć >>>

KJ Apa zagra w nowym filmie Netflixa! O czym będzie The Last Summer?

KJ Apa, czyli nasz ukochany Archie z serialu Riverdale, właśnie dołączył do obsady nowego filmu Netflixa. The Last Summer, bo tak brzmi nazwa świeżutkiej produkcji, to komedia romantyczna, przedstawiająca losy czterech absolwentów i absolwentek liceum. Główni bohaterowie zmagają się z (typowymi dla nastolatków) problemami życia codziennego, a ich wątki zręcznie się ze sobą przeplatają. Okazuje się, że wejście w dorosłość nie jest takie proste i kolorowe, jak mogłoby się wydawać. To czas podejmowania trudnych decyzji, kiedy młodzi ludzie muszą określić, kim naprawdę są oraz zdecydować, czego oczekują od życia. Oczywiście, w The Last Summer nie zabraknie również miłosnych uniesień, na które tak wszyscy czekamy. Więcej dowiecie się z trailera – do obejrzenia poniżej.

The Last Summer – kiedy premiera?

Okazuje się, że KJ Apę zobaczymy w nowej roli szybciej, niż mogłoby się wydawać! Netflix ogłosił bowiem na oficjalnym profilu filmu (@lastsummernetflix) na Instagramie, że premiera The Last Summer odbędzie się już 3 maja 2019 roku! To chyba najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia!

„Do wszystkich chłopców, których kochałam” – gwiazda „Riverdale” dołączyła do obsady 2. części filmu! >>>

 

Zobacz także: