Pan lektor to dla wielu widzów „Hotelu Paradise” ulubiony uczestnik wszystkich edycji show. Niektórzy zresztą wprost przyznają, że oglądają randkowy program telewizyjnej Siódemki i Playera tylko po to, by usłyszeć jego dowcipne komentarze. Nic więc dziwnego, że mężczyzna doczekał się już ogromnej rzeszy fanów. Jego oficjalny profil na Instagramie (znajdziecie go pod nazwą @pan_lektor_hotelparadise) obserwuje na ten moment już przeszło 120 tysięcy użytkowników serwisu. Do tej pory próżno było tam jednak szukać zdjęć, na których byłaby widoczna jego cała twarz.

Klaudia El Dursi odkryła twarz pana lektora

Po ponad dwóch latach od rozpoczęcia emisji show wizerunek lektora „Hotelu Paradise” w końcu jednak został ujawniony. Zrobiło to zresztą sama Klaudia El Dursi, czyli gospodyni programu. Do wyczekiwanej przez wiele osób dekonspiracji doszło podczas nagrania ich wspólnego wywiadu w ramach cyklu „Duety Playera”.

Panie lektorze, pan się nie spodziewa, ale ja muszę – oznajmiła prowadząca, po czym... ściągnęła maseczkę zakrywającą jego twarz.

Od razu lepiej – dodała.

Pan lektor zdradził, jak czuje się w tej niecodziennej sytuacji.

Czuję się jak w tym śnie, w którym budzisz się w klasie pełnej ludzi i jesteś nago – wyjawił.

Internauci nie szczędzą mu komplementów.

Przystojny, inteligentny i dowcipny – czego chcieć więcej

Powinien wejść do hotelu 

Ciacho

Kim jest Bartosz Łabęcki?

Nie jest tajemnicą, że lektor z „Hotelu Paradise” to Bartosz Łabęcki, czyli ceniony w branży reżyser programów rozrywkowych. Nie tylko więc sam pisze swoje teksty, ale ma także spory wpływ na to, co dzieje w show. Wcześniej pracował m.in. przy takich produkcjach jak „Bitwa o dom” i „Starsza Pani musi fiknąć”. Ma za sobą także współpracę z Dorotą Szelągowską przy „Dorota was urządzi”.

Zobacz także:

Żeby nie było! Zanim pan lektor z  „Hotelu Paradise” wyjechał do tropików kpić z ludzi w bikini, był starym dobrym lektorem „Dorota was urządzi” i kpił ze mnie i Darka stolarza – zdradziła projektantka wnętrze i dziennikarka już w ubiegłym roku.

W końcu możecie zobaczyć, jak prezentuje się w pełnej krasie.