Klaudia El Dursi była jedną z tych uczestniczek Top Model 8, która wzbudzała najwięcej emocji. Zaczęło się od tego, że zdobyła Złoty Bilet, co umożliwiło jej wejście do domu modelek bez obowiązku uczestnictwa w decydującym bootcampie. Co więcej okazało się, że jest najstarsza wśród twarzy programu, ma dwójkę synów i jakiś dorobek na koncie, w tym m.in. sesję w magazynie „Playboy”. To wszystko jednak nie przeszkodziło jej zajść bardzo daleko, bo aż do półfinału programu. Klaudia radziła sobie świetnie zarówno na sesjach zdjęciowych, jak i na wybiegu. Jak również przed kamerą. El Dursi wraz z innymi uczestnikami Top Model 8 zagrała w teledysku Darii Zawiałow „Punk Fu!”. A jej obycie z kamerą również wynikało z faktu, że ma już na koncie aktorski dorobek i kilka epizodów, m.in. w filmie „Jak się pozbyć cellulitu” Andrzeja Saramonowicza czy w serialu „Prosto w serce”. 

Zobacz także: Klaudia El Dursi. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ]

Klaudia El Dursi dostanie własny program w telewizji?

Wiele wskazuje na to, że to nie z modelingiem, a z występami przed kamerą Klaudia będzie wiązać swoją przyszłość. Właśnie pojawiły się doniesienia, że uczestniczka Top Model 8 poprowadzi nowy program TVN! Chodzi o show „Paradise Hotel”, które prawdopodobnie zobaczymy w TVN 7 już wiosną 2020. To bardzo podobny format do tego, co mogliśmy nie tak dawno oglądać w telewizji Polsat, czyli „Love Island. Wyspa miłości”. Będzie nagrywamy na Bali, a zadaniem mieszkańców tytułowego Paradise Hotelu będzie znalezienie sobie partnera. A gra będzie warta świeczki, bo aż 100 tysięcy złotych.

Skąd wiadomo, że to właśnie Klaudia El Dursi poprowadzi „Paradise Hotel”? Można to wnioskować po wywiadzie, jakiego udzieliła serwisowi „Jastrząb Post”. - Faktycznie program dał mi bardzo wiele możliwości. Nie będę ukrywała, że pozytywnie się dzieje. Mam nadzieję, że będzie to szło tylko w dobrą stronę. Liczę na jakieś fajne kontrakty w kwestii reklamowej. Już jakieś rozmowy są toczone, także zobaczymy. Pojawiła się propozycja, abym wzięła udział w innym programie telewizyjnym w TVNie. Co Wy na to? Widzicie Klaudię w roli gospodyni telewizyjnego show?

Zobacz także: Klaudia El Dursi zdobyła się na szczere wyznanie. Uczestniczka Top Model 2019 opowiedziała o hejcie i swoich dzieciach