Klaudia El Dursi to zdecydowanie najpopularniejsza uczestniczka Top Model 8. Jej udział w programie wzbudzał sporo emocji. Mimo tego, że finał 8. edycji za nami, o Klaudii El Dursi wciąż jest głośno! Na początku grudnia dowiedzieliśmy się, że uczestniczka modowego show TVN odrzuciła rolę w filmie 356 dni. Dlaczego podjęła taką decyzję? W ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej miała wcielić się w stewardessę i wystąpić w jednej z najodważniejszych scen produkcji. Klaudia El Dursi przyznała, że odrzuciła propozycję ze względu na swoich synów. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Warto wspomnieć, że nie jest to jedyna propozycja zawodowa, jaką otrzymała celebrytka. W ubiegłym tygodniu okazało się, że Klaudia El Dursi została gospodynią nowego formatu TVN, a mianowicie Paradise Hotel.

Klaudia El Dursi walczyła o rolę prowadzącej Paradise Hotel z Anną Markowską!

Wiosną 2020 Klaudia El Dursi poprowadzi nowy program na antenie TVN 7. Okazuje się, że uczestniczka Top Model 8 miała konkurencję! Zdaniem produkcji w roli gospodyni Paradise Hotel sprawdziłaby się również inna finalistka modowego show TVN. O kogo chodzi? Jak podaje serwis Pudelek, brano pod uwagę także Annę Markowską. Informacje te potwierdziła osoba z produkcji randkowego show TVN 7. Według niej, Klaudia El Dursi wygrała „walkę” o rolę prowadzącej Paradise Hotel na ostatniej prostej. Uważacie, że produkcja podjęła słuszną decyzję?

Top Model 8: Klaudia El Dursi zdobyła się na szczere wyznanie. Uczestniczka Top Model 2019 opowiedziała o hejcie i swoich dzieciach >>>