Klaudia El Dursi od ponad dwóch lat spełnia się w roli gospodyni randkowego show „Hotel Paradise”. Prezenterka ma już za sobą trzy wielomiesięczne wyjazdy do egzotycznych krajów (Bali, Zanzibar, Panama), podczas których nakręcono sześć sezonów programu. Od niedawna nie jest jednak tajemnicą, że zawodowe ambicje 33-latki daleko wykraczają poza prowadzenie hitu telewizyjnej Siódemki.

Aktorskie marzenia Klaudii El Dursi

Podczas udzielonego nam pod koniec sierpnia wywiadu Klaudia El Dursi zdradziła, że marzy się jej wielki powrót na plan programu „Top Model” oraz... rola w filmie.

Moim marzeniem jest zobaczyć siebie w filmie w kinie, tak na dużym ekranie. Aktorstwo to jest takie moje niedoścignione marzenie – powiedziała w rozmowie z Robertem Choińskim.

Zapytaliśmy wówczas Klaudię o to, czy nie myślała o tym, aby zagadać w tej sprawie do swojej dobrej koleżanki, Blanki Lipińskiej. Autorka „365 dni”, która obecnie jest przecież mocno związana z branżą filmową, już kiedyś proponowała jej bowiem rolę w ekranizacji swojej książki. Prowadząca „Hotel Paradise” przyznała, że woli zdobyć upragnioną rolę bez korzystania z pomocy znajomych.

Nie mam w naturze tego, żeby do kogoś zagadywać czy budować jakąś relację, której podłożem jest interesowność. Zresztą Blanka zaproponowała mi rolę w filmie. Nie podjęłam się tego, ale uważam, że na tamten moment podjęłam słuszną decyzję – przyznała.

Co przyniesie przyszłość, to zobaczymy – dodała tajemniczo.

Klaudia El Dursi w filmie „Pokusa”

Wszystko wskazuje na to, że aktorskie marzenie Klaudii El Dursi spełni się szybciej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Zaledwie dwa tygodnie po publikacji naszego wywiadu, do sieci trafiło zdjęcie z planu nowego filmu Marii Sadowskiej pt. „Pokusa”. Obok reżyserki i głównych gwiazd produkcji widać na nim... prowadzącą randkowy hit TVN7.

O tym, że Klaudia El Dursi dołączyła do obsady wyczekiwanej ekranizacji książki autorstwa Edyty Folwarskiej może także świadczyć wymowny podpis, jakim opatrzyła selfie sama Sadowska.

Mój super pokusowy team - napisała reżyserka.

Na razie nie wiadomo, jaka rola przypadła w udziale Klaudii El Dursi. Przypomnijmy, że Maria Sadowska, która ma na swoim koncie takie głośne produkcje jak „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” i „Dziewczyny z Dubaju”, zapowiada, że jej najnowszy obraz z Heleną Englert i Andreą Pretim w rolach głównych ma obfitować w bardzo odważne sceny erotyczne.

Klaudia El Dursi, Maria Sadowska, Andrea Preti i Helena Englert na planie filmu „Pokusa” / mariasadowska / instagram.com