Klaudia Kardel – wiek, kariera 

Tak naprawdę jej pełne imię brzmi Launo Klaudia. Pierwszy człon zawdzięcza swojemu ojcu, który mieszka w Szwecji. Klaudia zawodowo piercingiem w jednym z warszawskich studiów tatuażu. Ma 21 lat i jest dumna z siebie, ponieważ jest w pełni samodzielna finansowo. Zamieniła swoją pasję w źródło dochodu. 

Klaudia Kardel – charakter 

Launo Klaudia jest bezpośrednią, pewną siebie kobietą. Zdobiące jej ciało liczne tatuaże dodają jej pazura. Jednak, jak sama przyznała, jednemu z uczestników podczas pierwszego odcinka, mężczyźni ze względu na jej wygląd boją się do niej podejść. Nieliczni zdobywają się na odwagę, ale zwykle wtedy, kiedy są pod wpływem alkoholu. Dlatego też Klaudia próbuje swoich sił w programie. Niemal w każdej sytuacji zachowuje zimną krew, nie łatwo zbić ją z tropu. Uwielbia przygody, a w wolnym czasie potrafi spontanicznie wsiąść w samolot, by polecieć do swojej rodziny w Szwecji. Z jednej strony bardzo rodzinna, z drugiej - żadną niecodziennych wrażeń. Jak jednak zdobyć jej serce? 

Klaudia Kardel – życie miłosne

Cóż, można by uznać, że jej serce jest z kamienia. Jeśli jednak ktoś wpadnie jej w oko, to potrafi obudzić w sobie gorące uczucia. Serce przejmuje dowodzenie, a rozum schodzi na dalszy plan. Pomimo swoich 21 lat, Klaudia była już w czterech poważnych związkach. Typem idealnego mężczyzny, który zawróci Launo Klaudii w głowie jest zadbany mięśniak o ciemnym spojrzeniu i dużej ilości tatuaży. Jej słabością są męskie dłonie – silne i duże. Charakter przyszłego partnera? Powinien być rodzinny i szczery, a także odnosić się z szacunkiem, nie tylko do niej, ale i do każdego człowieka. Maminsynkom i humorzastym kandydatom mówi stanowcze nie. 

Co myślicie o Launo Klaudii?