Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski tworzą jedną z najpiękniejszych par w rodzimym show-biznesie. Niechętnie mówią o łączącym ich uczuciu, poza tym rzadko publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Wolą wykorzystywać swoje profile do promocji projektów zawodowych, w które się angażują. No, z drobnymi wyjątkami. W 2019 roku wokalistka oraz aktor wzięli ślub i pokazali z tej okazji przepiękną fotografię sprzed kościoła, w którym ślubowali sobie miłość. Natomiast w lipcu tego roku współautorka hitów „Candy”  i „Nucę to od lat” poinformowała, że razem z Józefem Pawłowskim zostali rodzicami po raz pierwszy. 

Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski zostali rodzicami

W piątek (22 lipca) Klaudia Szafrańska opublikowała urocze zdjęcie z noworodkiem – możecie je zobaczyć poniżej. W ten sposób wokalistka (i posiadaczka jednego z najpiękniejszych głosów w Polsce) poinformowała, że właśnie została mamą, a tym samym zaskoczyła swoich fanów i fanki, jak również osoby, które interesują się życiem jej męża. 

Niewiele osób wiedziało, że Klaudia Szafrańska jest w ciąży. Jak wspominałyśmy i wspominaliśmy, piosenkarka i Józef Pawłowski bardzo dbają o prywatność – swoją, a od niedawna także swojego dziecka. Na razie młodzi rodzice nie ujawniają płci maleństwa, ani imienia, jakie dla niego albo dla niej wybrali. Nie wiadomo też, kiedy dokładnie przyszło na świat.

No i tak śpiewam te kołysanki… – napisała Klaudia Szafrańska na swoim profilu na Instagramie. 

Pod postem, którym pod koniec tygodnia Klaudia Szafrańska podzieliła się ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami, pojawiło się mnóstwo życzeń i gratulacji. Wśród nich komentarze od znanych znajomych wokalistki i aktora, w tym m.in. od Vanessy Aleksander, Mery Spolsky, Stefana Pawłowskiego czy Aleksandry Domańskiej

Klaudia Szafrańska szykuje nowy album?

Warto dodać, że Klaudia Szafrańska udostępniła wspomniane zdjęcie z dzieckiem na Instagram Stories i zasugerowała, że jej fanki oraz fani będą musieli jeszcze chwilę poczekać na kolejny album z utworami jej autorstwa. Płyta już dawno gotowa, no ale sami zobaczcie... – napisała. Cóż, jesteśmy przekonane i przekonani, że osoby, które słuchają jej muzyki, na pewno to zrozumieją. 

Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski – historia związku

Co wiemy o związku Klaudii Szafrańskiej i Józefa Pawłowskiego? Niestety niewiele. Są razem od kilku lat. Artystka pokazała pierwsze zdjęcie z ukochanym w sierpniu 2016 roku. Ten moment, gdy połowie fanów pęka serce – napisała jedna z osób obserwujących jej profil na Instagramie. Możemy się jednak spodziewać, że ich związek trwa dłużej. Nie wiadomo, kiedy Józef Pawłowski oświadczył się Klaudii Szafrańskiej. Nie ma jednak wątpliwości, że ich ślub odbył się wiosną 2019 roku. Postawili na kościelną uroczystość. W 2022 roku zostali rodzicami po raz pierwszy, o czym gwiazda poinformowała za pośrednictwem social mediów. Wszystko wskazuje na to, że Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski są razem bardzo szczęśliwi. 

W naszej galerii znajdziecie kilka zdjeć Klaudii Szafrańskiej i Józefa Pawłowskiego z Instagrama oraz z imprez branżowych, w których (sporadycznie) biorą udział. 

Zobacz także: