Wydawać by się mogło, że ta rodzina niczym nas już nie zaskoczy. Były rozwody, głośne rozstania, burzliwe romanse, problemy zdrowotne, zmiana płci, międzynarodowe sukcesy, kłótnie, dochodowe biznesy, napaści, śluby warte fortunę oraz dzieci, których pojawienie się na świecie było medialnym wydarzeniem. A wszystko to działo się na oczach milionów widzów.

W tym roku Keeping up with The Kardashians obchodzi swoje 10. urodziny i takiej promocji programu nie spodziewał się chyba nikt, bo – choć to może wydawać się dziwne – wokół klanu Kardashian-Jenner dawno nie działo się AŻ tyle. Zagraniczne media donoszą, że jeszcze w tym roku na świat przyjdzie trzeci potomek Kim Kardashian i Kanye'go Westa, którego urodzić ma wynajęta surogatka. Kilka dni temu z kolei TMZ podało, że również Kylie Jenner jest w ciąży! 20-latka spodziewa się pierwszego dziecka z raperem Travisem Scottem. Ale to nie wszystko – jak właśnie donosi magazyn People, także Khloé Kardashian niebawem zostanie mamą! Podobno celebrytka jest w trzecim miesiącu ciąży, a ojcem maleństwa jest jej chłopak Tristan Thompson, zawodnik drużyny Cleveland Cavaliers, z którym spotyka się od września 2016 roku.

Póki co, żadna z ciąży nie jest potwierdzona (jedynie Caitlyn wydała taki komentarz >>>), natomiast jeżeli wszystkie trzy okażą się prawdą, Kris będzie miała pełne ręce roboty (oczywiście nie tylko jako babcia). Baby boom w rodzinie trwa w najlepsze – biznes kwitnie!