To już tak naprawdę niestety ostatni moment, kiedy możemy odsłonić nogi i nacieszyć się wyższymi temperaturami. Za moment na dobre pożegnamy lato, a to oznacza, że na nowo przerzucimy się na cieplejsze rzeczy, a skarpety i rajstopy staną się nieodłącznym elementem naszych stylizacji. Dlatego marka Calzedonia, czyli ekspert w tym temacie, właśnie zaprezentowała swój najnowszy lookbook i propozycje na jesienno-zimowy sezon. 

I wygląda na to, że nadchodzący sezon znowu stoi pod znakiem kabaretek, które do łask powróciły już jakiś czas temu. Włoska marka proponuje, by nosić je zarówno pod podartymi jeansami i w połączeniu ze sportowymi butami, jak i jako bazę do typowo kobiecej, seksownej stylizacji. Jednym z motywów przewodnich najnowszej kolekcji Calzedonia jest błysk, stąd m.in. brokatowe kabaretki w wielu odcieniach oraz totalnie błyszczące rajstopy i skarpetki. Wśród materiałów nie zabrakło również lureksu - też błyszczącej tkaniny, dodającej efektu "wow" nawet najprostszej stylizacji. 

Skoro to kolekcja na sezon jesień-zima, nie mogło w niej zabraknąć także propozycji sylwestrowych. Dlatego powstała linia  „Party”, stworzona z myślą o idealnym powitaniu Nowego Roku oraz o zabawie w karnawale. Propozycje będą dostępne w sprzedaży już od listopada.