Wyrazista, pełna emocji, składająca się z 24 odcieni. Taka jest najnowsza edycja linii Le Vernis Chanel. Znalazło się w niej 17 nowych kolorów lakierów do paznokci. Towarzyszy jej też manifest, według którego kolory mają zaspokajać nasze pragnienia, oddawać nasz styl, charakter  pobudzać twórczego ducha, który tkwi gdzieś w każdej osobie.

Nowa kolekcja Chanel Le Vernis

Lila, khaki, złoto, fuksja, arbuz, ostry żółty czy latte... Eleganckie, słodkie, szalone, glamour. Kolekcji Chanel Le Vernis spełni naprawdę najbardziej wygórowane kolorystyczne wymagania wszystkich osób, które kochają kolor na paznokciach.

Jednak jest COŚ jeszcze. Wisienka na torcie!  A dokładnie limitowany zestaw z trzema odcieniami lakierami: biały, klasyczny czerwony i Le Gel Coat, czyli najlepszy top, który zapewnia cudowne lśniące wykończenie naszemu mani. W zestawie znajdziemy też 45 naklejek do zdobienia paznokci z najbardziej kultowymi symbolami Chanel – zaczynając od logo z podwójnym C, przez kamelię i gwiazdki. Logomania is back. I to w naprawdę szykownym wydaniu. Wiem, co mówię, bo miałam okazję przetestować naklejki. Robią wrażenie i zwracają na siebie uwagę. I są po prostu w tym wszystkim cool.

materiały prasowe Chanel

 

materiały prasowe Chanel

Warto również dodać, że w lakierach Chanel połączono moc nowej ulepszonej formuły z szerszym, wygodniejszym pędzelkiem, co zapewnia dokładniejsze krycie i przedłuża trwałość naszego manicure.

Zobacz także:

Dajcie się ponieść magii kolorów i wzorów!