Pierwsza linia - Evolution to trzy modele, kultowe R698 oraz zupełnie nowe XTS i IGNITE zostały zaprojektowane w ramach Matt& Shine pack. We wszystkich modelach designerzy marki zastosowali połączenie matowej i błyszczącej skóry. W linii odzieżowej znajdziemy równie oryginalne zestawienia tkanin i kolorów tj. minimalistycznej czerni i bieli z odblaskowymi elementami. Ubrania zostały wyposażone we wtopione w materiał i dodatkowo zaimpregnowane, chroniące przed wilgocią, suwaki.

W linii HeritageRunning pojawiają się natomiast sneakersy R698, które od czasu swojego debiutu wielokrotnie pojawiały się w zupełnie nowych interpretacjach w sezonowych kolekcjach PUMY. Widzieliśmy je w różnych wersjach stworzonych przez projektantów i kolektywy designerskie. W tym sezonie wciąż pozostają kluczowym modelem w ramach linii HeritageRunning, nawiązującej do trendu retro w nowoczesnej odsłonie. Jesienią zobaczymy ten historyczny model wykonany w całości z zamszu lub skóry albo mieszanki zamszu ze skórą lub neoprenem. Zimowa wersja R698Winter dzięki zastosowaniu materiałów GoreTex doskonale chroni przed wilgocią i wiatrem, a wysoka cholewka za kostkę dodatkowo zabezpiecza przed zimnem.

Linia Classic to przede wszystkim buty Suede - zyskały popularność w latach '80 wraz z rozkwitem subkultury hip-hopu i b-boyingu na przedmieściach Nowego Jorku. To klasyka, która od lat pozostaje stylistycznie niezmienna, a jednocześnie idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy. Jesienią model Suede dostępny będzie w czarnej i białej wersji oraz w kilku innych zimowych kolorach.

ZOBACZ TEŻ: Kontynuacja współpracy Puma x Vashtie Kola

ZOBACZ TEŻ: Wywiad: Solange Knowles dla PUMA

ZOBACZ TEŻ: Nowa kampania PUMY Forever Faster! Wygraj outfit treningowy Rihanny