Przyznajemy, że na co dzień jesteśmy fankami raczej minimalistycznej biżuterii, jednak wiosna to taka pora roku, kiedy chyba każda z nas chce czasem zaszaleć. Właśnie dlatego, oprócz kolorowych (szczególnie pastelowych) ubrań chętniej wybieramy również wyrazistą biżuterię w tym sezonie szczególnie pożądane są kolczyki! 

Idealne kolczyki na wiosnę 2018, to te duże i o niestandardowych formach, np. w kształcie ananasów, kwiatów lub liści palmowych. Natomiast, jeżeli chodzi o zdobienia, to najmodniejsze są te z frędzlami oraz kamieniami. Nie należy bać się także koloru - patrząc zarówno na wiosenno-letnie kolekcje największych projektantów mody, a także na propozycje z sieciówek - to właśnie te żółte, fioletowe, czerwone i zielone kolczyki są najbardziej w trendach.

ZOBACZ TAKŻE: Najpiękniejsze pastelowe ubrania, w które będziecie chcieli zainwestować tej wiosny

W naszej galerii znajdziecie kolczyki, obok których nie da się przejść obojętnie. I jesteśmy pewne, że jeżeli lubicie bawić się modą, nie boicie się eksperymentować albo po prostu chcecie spróbować czegoś nowego i świeżego tej wiosny, to znajdziecie w tym zestawieniu coś dla siebie!