The Weeknd niespodziewanie zmodyfikował swoje koncertowe plany na przyszły rok. Przekładana już dwukrotnie trasa o nazwie The After Hours Tour ostatecznie w ogóle się nie odbędzie. Autor hitów „Blinding Lights” i „Save Your Tears” postanowił przesunąć swoje wyczekiwane od paru lat tournée i nadać mu nową nazwę After Hours til Dawn Stadium Tour. Wszystkie nadchodzące występy wokalisty mają odbyć się na stadionach.

Trasa koncertowa przesuwa się i rozpocznie się latem 2022. Ze względu na ograniczenia obiektów jakimi są areny i zapotrzebowanie na organizację większej ilości koncertów, chcę zrobić dla Was coś większego i specjalnego, co wymaga organizacji koncertów na stadionach - czytamy w oświadczeniu The Weeknd, które 18 października 2021 roku pojawiło się na jego wszystkich oficjalnych profilach w serwisach społecznościowych.

 

The Weeknd – bilety na nową trasę koncertową

Z wpisu gwiazdora wynika także, że wszyscy ci, którzy posiadali bilety na anulowaną trasę mają otrzymać pierwszeństwo przy zakupie wejściówek na przyszłoroczne koncerty na stadionach. Daty i miejsca nowych występów mają zostać ogłoszone już wkrótce. Na razie nie wiadomo, czy w ramach After Hours til Dawn Stadium Tour gwiazdor odwiedzi te same kraje i miasta, które znalazły się w rozpisce jego odwołanej właśnie trasy.

The Weeknd w Krakowie – zwrot biletów

W związku z powyższymi zmianami, zaplanowany na 7 listopada 2022 roku koncert The Weeknd w Tauron Arenie Kraków nie odbędzie się. Zgodnie z informacjami podanymi przez organizatora, bilety na jedyny koncert amerykańskiego artysty w Polsce należy zwrócić.

Bileteria, za pośrednictwem której kupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą - podaje w oficjalnym komunikacie agencja Live Nation Polska.

Osoby, które kupiły bilety na koncert The Weeknd w Krakowie w serwisie Ticketmaster mają możliwość zwrócić bilet bilet lub wymienić go na voucher. W tym celu należy wypełnić formularz kontaktowy przesłany w mailu. Jest on także dostępny na stronie internetowej help.ticketmaster.pl. Warto wiedzieć, że Ticketmaster zwraca jedynie cenę samego biletu.

Środki zostaną zwrócone na kartę/konto z którego opłacone było zamówienie. Do zwrotu zostaje przekazana kwota, na którą opiewały bilety. Opłaty za przesyłkę oraz opłata transakcyjna w tym przypadku pozostają bezzwrotne - informuje bileteria.

Myślicie, że The Weeknd i jego ekipa uzwględnią Polskę na stadionowej trasie?