O pierwszych sprzeczkach i przepychankach w rodzinie Beckhamów słyszeliśmy i słyszałyśmy na kilka tygodni przed bajkowym ślubem najstarszego syna pierwszej pary brytyjskiego show-biznesu, Brooklyna Beckham, z córką amerykańskiego miliardera, Nicolą Peltz. Wówczas mówiło się, że powodem zaostrzonych stosunków między 27-letnią panną młodą o Victorią Beckham miała być suknia ślubna. Choć początkowo Peltz miała pójść do ołtarza w projekcie z atelier swojej przyszłej teściowej, ostatecznie sakramentalne „tak” powiedziała w zjawiskowej kreacji Valentino. Od tego czasu media rozpisują się o „wojnie” jaką prowadzą między sobą dwie kobiety najbliższe sercu Brooklyna. Konflikt jest poważniejszy, niż wszystkim się wydawało? Brooklyn i Nicola nie pojawili się na świętach u Victorii i Davida. Co więcej, była członkini zespołu Spice Girls nie wspomniała o żonie syna w bożonarodzeniowym wpisie na Instagramie.

Brooklyn i Nicola Peltz Beckham spędzili święta z dala od rodziny w Anglii. Jak wyglądała gwiazdka u Victorii i Davida?

Brytyjskie media nie kryją swojego zaskoczenia faktem, że Brooklyn Beckham nie spędził świąt Bożego Narodzenia w towarzystwie swojej najbliższej rodziny. I choć wszyscy wiedzą, że stosunki między 23-latkiem a rodziną w Anglii zdecydowanie ochłodziły się od czasu ślubu z NIcolą Peltz, nikt nie spodziewał się, że najstarszy syn Beckhamów zrezygnuje ze świąt w gronie najbliższych. Jak się okazuje, Brooklyn wraz z żoną spędzili tegoroczne święta wraz z rodzicami Nicoli na Florydzie. 

Zdjęcie wykonane w rezydencji na Florydzie nie spodobało się internautom, którzy zarzucają Brooklynowi odwrócenie się od rodziny. 

Gdzie twoje rodzeństwo i rodzice Brooklyn?

Pamiętasz o tym, że masz rodzinę? Czemu ich ignorujesz? To żałosne, życie w cieniu żony.

Porzucił swoją rodzinę jak książę Harry, to takie smutne.

 

Rodzina Beckhamów natomiast spędziła Wigilię w wartej 30 milionów złotych rezydencji w Cotswold. Victoria i David zadbali o to, by Romeo, Cruz i Harper nie nudzili się w ogromnej posiadłości, załatwiając dzieciom spotkanie ze świętym Mikołajem. 48-projektatnka podzieliła się zdjęciem rodziny na swoim profilu na Instagramie, podpisując je słowami: Tata podtrzymuje rodzinną tradycję! Kochamy cię i tęsknimy, Brooklyn

Ani słowa o Nicoli nie dziwi już internautów i zagraniczne media. Czy rodzina Beckhamów zakończy kiedyś spór, który trwa już niecały rok?