Konkurs Huawei: zasady

Od zawsze marzyłaś o tym, żeby zacząć robić zdjęcia trochę bardziej „na serio"? Wszyscy znajomi bardzo często powtarzali ci, że masz świetne oko? A może dopiero niedawno odkryłaś swój talent? To doskonały czas, żeby pójść o krok dalej i wykorzystać tę szansę. Współczesne rozwiązania technologicznie zdecydowanie ułatwiają rozpoczęcie fotograficznej przygody. Smartfony takie jak Huawei P50 Pro i składany Huawei P50 Pocket sprawiają, że fotografia mobilna (na bardzo wysokim poziomie) jest dziś dostępna na wyciągnięcie ręki, dosłownie i w przenośni.

Co powiesz więc na to, żeby... twoje zdjęcie zaprezentowano na wernisażu? Marka Huawei daje ci taką możliwość.

Materiały prasowe

Konkurs Huawei: zasady

Konkurs Huawei startuje 10 lutego i potrwa do 20 lutego do końca dnia. Żeby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zdjęcie zrobione telefonem komórkowym za pomocą specjalnego formularza (KLIK). Pamiętaj, żeby przy wykonywaniu swoich fotografii stosować się do wszystkich porad, które opublikujemy na Glamour.pl. Kolejną, dobrą wiadomością jest fakt, że zdjęcia konkursowe mogą dotyczyć dowolnego tematu. Daj się zatem ponieść swojej wenie - bez ograniczeń.

Jury wybierze najlepszą pracę, która zostanie zaprezentowana na marcowym wernisażu. Ponadto zwycięzca otrzyma smartfony Huawei i inne urządzenia tej marki. W konkursie nagrodzonych zostanie aż 5 osób. 

Oto LINK, pod którym znajdziesz więcej informacji na temat konkursu, a także szczegółowy regulamin

Żeby zrobić zdjęcie konkursowe nie musisz nawet odchodzić od biurka - droga do spełnienia swoich marzeń nigdy nie była prostsza.

Zobacz także:

Przełom w świecie fotografii mobilnej: nowe modele smartfonów od Huawei

Huawei P50 Pro i składany Huawei P50 Pocket są już dostępne w Polsce. Dlaczego z taką niecierpliwością na nie czekaliśmy? Nie są to bowiem zwykłe smartfony... Udoskonalone modele uchodzą za jedne z najbardziej zaawansowanych fotograficznie

Z tej okazji marka Huawei przygotowała wyjątkowy konkurs, który umożliwi wszystkim pasjonatom fotografii wkroczenie na kolejny poziom. W roli głównej? Oczywiście... zdjęcia. I ogromna szansa, żeby zacząć robić to, co się kocha - z impetem rozpoczynając swoją fotograficzną karierę. 

Materiały prasowe

Huawei P50 Pro: najważniejsze informacje

Pora na garść informacji technicznych. Model Huawei P50 Pro wyposażono w podwójny moduł fotograficzny, optykę Huawei XD (pomaga rejestrować obraz tak, jak ludzkie oko) oraz technologię True-Chroma (gwarantuje precyzję w odwzorowaniu rzeczywistych kolorów). Najnowszy system aparatów Dual-Matrix Camera składa się z aparatu głównego 50 MP, aparatu monochromatycznego 40 MP, aparatu 13 MP z obiektywem ultraszerokokątnym oraz aparatu 64 MP z teleobiektywem, a także laserowego czujnika odległości i diody doświetlającej. Co więcej, Huawei P50 Pro obsługuje 100-krotne przybliżenie fotografowanych obiektów i nagrywanie wideo 4K w pełnym zakresie ogniskowych. A tych, którzy zafascynowani są światem filmu, ucieszy nowe rozwiązanie stabilizacji obrazu AIS Pro - ułatwia ono bowiem nagrywanie stabilnych filmów z ręki, nawet w powiększonym trybie poklatkowym 4K. To jeszcze nie koniec - smartfon wyposażony jest także w przedni aparat do selfie 13 MP z ultraszerokim kątem.

Huawei P50 Pocket: pierwszy smartfon Huawei składany na pół

Drugi model, który z pewnością sprosta oczekiwaniom wszystkich estetów i miłośników fotografii, to Huawei P50 Pocket. Dzięki możliwości złożenia go na pół, jest niezwykle kompaktowy - dostępny w każdej sytuacji, kiedy potrzebujesz uwiecznić ulotną chwilę. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i potężny aparat sprawiają, że smartfon - poza niesamowitym designem - oferuje wiele możliwości. Obsługuje zupełnie nowy poziom jakości obrazu oraz odwzorowania kolorów. To wszystko dzięki rozwiązaniu Huawei XD Fusion Pro z technologią Ultra Spectrum Image.

Nie bez znaczenia jest również duży, 6,9-calowy wyświetlacz o proporcjach 21:9. Wyświetlacz HDR, który obsługuje pełną gamę kolorów P2, zapewnia niesamowite wrażenia wizualne. Model wyposażony jest w moduł fotograficzny Ultra Spectrum Camera Matrix – składa się z aparatu True-Chroma 40 MP, 13 MP obiektywu ultraszerokokątnego, aparatu Ultra Spectrum o rozdzielczości 32 MP oraz 10-kanałowego czujnika wielozakresowego i lampy błyskowej. Obiektyw szerokokątny ma pole widzenia 120 stopni. Pozwala dzięki temu pięknie uwiecznić m.in. pejzaże, widoki, zapewnia również klarowność makrofotografii. 

Funkcja Ultra Spectrum Fluorescence Photography jest absolutnie innowacyjna - umożliwia uchwycenie na zdjęciach elementów niewidocznych dla ludzkiego oka. Huawei P50 Pocket obsługuje też nagrywanie wideo 4K w pełnym zakresie ogniskowych. Nowe rozwiązanie stabilizacji obrazu AIS Pro umożliwia również nagrywanie stabilnych ujęć z ręki, nawet w powiększonym trybie poklatkowym.

Materiały prasowe

A oto kolejna, świetna wiadomość dla wszystkich estetek i estetów: Huawei P50 Pro dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – złotej i czarnej, a Huawei P50 Pocket – w kolorze białym.

Modele te kupisz w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet, Komputronik, w strefie marki na Allegro oraz w sieci Plus. Możesz jednak wygrać je w konkursie organizowanym przez markę Huawei.