PUMA w sezonie AW15 stawia wyzwanie wszystkim sportowcom oraz drużynom zadając pytanie “What are you training for?” i zachęca, by wkładali jeszcze więcej wysiłku i pozytywnej energii w każdy trening. W ramach kampanii zobaczymy wyjątkowe fragmenty z treningów ambasadorów marki w tym m.in. Rihannę w najnowszym outficie treningowym PUMY. Jej sylwetkę promującą sportowy zestaw można także podziwiać na bilbordzie w centrum Warszawy. W skład zestawu treningowego Rihanny wchodzą: biustonosz stabilizujący PWRShape Bra, legginsy PWRShape Tight oraz buty Ignite XT.

W skład zestawu, w którym możemy zobaczyć Rihannę podczas treningu wchodzą: biustonosz stabilizujący PWRShape Bra, legginsy PWRShape Tight oraz buty Ignite XT. Mamy dla was pięć zestawów biustonoszy stabilizujących i legginsów!

 

ZADANIE KONKURSOWE:

Przygotuj sportową stylizację dla Rihanny. Jak to zrobić? W GALERII znajdziesz propozycje ubrań, butów i dodatków PUMA. Ułóż z nich kolaż i wyślij na adres konkursy@glamour.pl. Najbardziej kreatywne prace nagrodzimy zestawami ubrań.

 

NAGRODA:

Jeden z pięciu zestawów biustonosz stabilizujący PWRShape Bra + legginsy PWRShape Tight

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu >>>

ZOBACZ ZWYCIĘSKIE KOLAŻE >>>