W dzień oficjalnego startu MOIESS Swimwear i premiery debiutanckiej kolekcji marki, odwiedziliśmy biuro Jessiki Mercedes by przekazać jej najnowszy numer Glamour Poland. Polska blogerka po raz pierwszy znalazła się na okładce naszego magazynu, w dodatku w stroju kąpielowym z metką MOIESS! Czerwcowe wydanie już od jutra w sprzedaży, a dziś wieczorem na moiess.com trafi pierwsza partia kostiumów zaprojektowanych przez Jess. Na naszym Insta Stories możecie zobaczyć, jak będą pakowane, jak wyglądają pudełka i przede wszystkim... pierwszą prasową sesję z nimi w roli głównej. A w galerii piękną kampanię reklamową!

Sandra Kubicka dla MOIESS Swimwear

Zdjęcia wizerunkowe zrealizowano w gorącym Tulum w Meksyku, gdzie za tło posłużyła jukatańska dżungla, piaszczyste plaże czy tamtejsze beach villasi naturalne studnie zwane cenotes. To jedno z ulubionych miejsc Jess na wakacyjny wypoczynek. Twarzą pierwszej kolekcji MOIESS została Sandra Kubicka z agencji Avant Models, która zdaniem założycielki marki „jest jednocześnie cool i sexy”, czyli innymi słowy „ma to coś”. Modelka stanęła przed obiektywem superutalentowanej Gosi Turczyńskiej (okładki Glamour z Jessiką i Margaret to jej zasługa!).


Jak wyglądają stroje MOIESS?

Zastanawiacie się, jakie będą pierwsze kostiumy kąpielowe zaprojektowane przez polską blogerkę i co dziś trafi do sprzedaży? Zdradzamy Wam szczegóły i wszystkie smaczki z kolekcji! Przede wszystkim znajdziecie w niej zarówno stroje jednoczęściowe ze sznurowaniem oraz klasyczne bikini (do wyboru ze stringami, zabudowanymi figami lub typu brazilian). W MOIESS nie ma podziału na sezony – kostiumy będzie można kupować przez cały rok. To, na co szczególnie warto zwrócić uwagę, to jakość wykonania oraz ich konstrukcja, dzięki której idealnie dopasowują się do różnych typów sylwetek. Kolory? Czerń, biel oraz odcienie nude. Całość utrzymana jest w minimalistycznej estetyce.

Skąd w ogóle pomysł na stworzenie własnej marki?

Jak przyznaje Jessica, inspiracją do powstania MOIESS Swimwear były jej własne podróże do najbardziej odległych i egzotycznych miejsc na świecie. „Pomysł zrodził się podczas moich tropikalnych wypraw. Nie mogłam znaleźć idealnego kostiumu, który byłby jednocześnie praktyczny i zmysłowy, i świetnie by leżał” - przyznała. Blogerka nie tracąc czasu, w kilkanaście miesięcy stworzyła swoją pierwszą markę, która ma wypełnić tę niszę.

Ile będą kosztować kostiumy MOIESS?

Ceny strojów kąpielowych MOIESS będą plasować się w przedziale 150 złotych do 400 złotych. Gdzie je kupić? Już dziś po 20:00 pierwszy drop pojawi się na moiess.com. Udanych łowów!