Kolekcja kostiumów kąpielowych od &Other Stories całkowicie skradła nasze serca i sprawiła, że jeszcze bardziej nie możemy doczekać się urlopu i wyjazdu nad morze. Wśród propozycji od szwedzkiej sieciówki znajdziemy zarówno fasony jednoczęściowe, jak i bikini. Natomiast, jeżeli chodzi o zdobienia, to nie zabraknie kobiecej koronki oraz bardzo modnych w tym sezonie falban.

A jakie kolory dominują w najnowszej kolekcji kostiumów kąpielowych &Other Stories? Są to przede wszystkim biel i czerwień, czyli totalna wakacyjna klasyka. Ale nie zabrakło też fioletu, a także abstrakcyjnych i florystycznych printów (pamiętajcie, że kwiaty są to najmodniejszy wzór tego lata - kwiatowy kostium kąpielowy to must have w 2018 roku!).

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrać strój kąpielowy idealny do sylwetki? Sprawdźcie nasz przewodnik 

W naszej galerii znajdziecie produkty z najnowszej kolekcji &Other Stories, a także zdjęcia z przepięknej kampanii promującej te wyjątkowe kostiumy kąpielowe. Naszym zdaniem, zdjęcia te są niezwykle delikatne, piękne i klimatyczne. Zwróćcie również uwagę na czerwony, jednoczęściowy kostium w małe, białe groszki - to nasz faworyt!