Nie musicie robić nic, by wasze ciała, były „gotowe na plażę”. Już jesteście piękne! Nawet, jeśli zamiast rozmiaru S macie wałeczki na brzuchu, a na udach rozstępy. Zapewnia o tym szwedzka marka Monki („ młodsza siostra” H&M), która właśnie wypuściła kampanię w duchu body positive. Zdjęcia, których bohaterkami są dziewczyny o mniej lub bardziej zaokrąglonych – naturalnych!!! – kształtach, promują najnowszą kolekcję kostiumów kąpielowych Monki – na lato 2020. W której na pewno znajdziecie kostium dla siebie!

Gdzie kupić stroje kąpielowe poza sezonem? To możliwe! Zarówno w polskich markach, jak i popularnych sieciówkach >>>

Kostiumy kąpielowe Monki na lato 2020 i kampania w duchu body positive

Kilka z nich szczególnie przykuwa uwagę. Wystarczy wspomnieć kostium odsłaniający ramiona (inspirowany dekoltem hiszpańskim) – występujący w dwóch wersjach do wyboru – w formie bikini lub jako kostium jednoczęściowy. Monochromatyczny – w ponadczasowym czarnym kolorze albo żółty (w tym sezonie to jeden z najmodniejszych odcieni) w delikatny florystyczny wzór. Hitem jest także dół od kostiumu, który wyglądem przypomina raczej szorty rowerowe (dla tych z was, które nie lubią eksponować ud). W kolekcji Monki na lato 2020 znajdziecie także majtki z wysokim stanem – retrofason jest jednym z naszych ulubionych. Coś dla siebie znajdą też miłośniczki drapieżnych wzorów – na kostiumach kąpielowych Monki pojawiają się lamparcie cętki i tygrysie pasy. 

Marka Reserved zaprezentowała kolekcję Scent of Summer i zapowiedziała serię wyjątkowych wydarzeń online >>>

Ale kostiumy kąpielowe Monki kochamy nie tylko za wzornictwo. Ich ogromnym atutem jest taże to, że są przyjazne środowisku. Uszyte są bowiem z poliamidu i poliestru pochodzących z recyklingu. Pierwszy pozyskiwany jest z pozostałości po wytwarzaniu przędzy, drugi – z zużytych butelek PET. I właśnie w tej formie plastik z powodzeniem może trafić do oceanu, a więc... chlup! Miłego pływania.