Reality show Z kamerą u Kardashianów jest emitowane na kanale E! nieprzerwanie od 2007 roku. Członkinie klanu Kardashian-Jenner dorastały i budowały swoje imperia na oczach milionów widzów na całym świecie. Mimo upływu lat, zainteresowanie programem nie słabnie. Właśnie trwają prace nad kolejnym – 18. sezonem Keeping Up with the Kardashians. Z tej okazji trzy główne bohaterki show, czyli Kim Kardashian, Kourtney Kardashian i Khloé Kardashian, udzieliły obszernego wywiadu. Podczas rozmowy z Entertainment Tonight najstarsza z sióstr, Kourtney Kardashian, zdradziła, że nie zobaczymy jej w kolejnych odcinkach programu. Dlaczego celebrytka zrezygnowała z udziału w show Z kamerą u Kardashianów?

Kourtney Kardashian rezygnuje z udziału w show Z kamerą u Kardashianów! Znamy powód jej decyzji

Kourtney Kardashian zrezygnowała z udziału w kolejnym sezonie Z kamerą u Kardashianów. To znaczy, że nie wystąpi w kolejnych odcinkach reality show, albo pojawi się w nich sporadycznie. Prace nad 18. sezonem Keeping Up with the Kardashians wciąż trwają. Kourtney Kardashian zdecydowała się na taki krok, ponieważ chce skupić się na swojej rodzinie i macierzyństwie. Przypomnijmy, że Kourtney Kardashian jest mamą dziewczynki – Penelope i dwóch chłopców – Masona i Regina. Wychowuje je wspólnie ze swoim byłym partnerem, Scottem Disickiem.

Co o decyzji, którą podjęła Kourtney Kardashian sądzą jej siostry? Khloé Kardashian przyznała, że będą tęsknić z Kourtney. Kardashianka wierzy jednak, że jej starsza siostra zmieni jeszcze swoją decyzję i wróci do programu.

Siostry Kardashian-Jenner wyprzedają swoje szafy! Co, gdzie i kiedy będzie można kupić? >>>