Kourtney Kardashian nie ma ostatnio dobrej passy. Zgodnie z zapowiedzią kolejnego odcinka sagi rodzinnej Keeping Up With the Kardashians celebrytka skonfliktowała się z rodzina i popadła w niełaskę. Konflikt między nią, a jej młodsza siostrą Kim zdokumentowany jest w najświeższym odcinku miał swój ciąg dalszy na Twitterze. Ale jak się okazuje, to nie koniec czarnych chmur nad gwiazdką. Świat właśnie obiegła informacja, że po roku związku Kourtney właśnie rozstała się ze swoim partnerem Younesem Bendjima.

ZOBACZ TAKŻE: Siostry Kardashian-Jenner w drugiej odsłonie kampanii Calvin Klein >>>

Dlaczego Kourtney Kardashian i Younes Bendjima rozstali się? 

O co poszło? Tego do końca nie wiadomo, bo żadne z nich nie skomentowało sprawy, natomiast wszystko wskazuje na to, że decyzja o zakończeniu tej relacji leży po stronie celebrytki i wcale nie została podjęta pod wpływem impulsu. Jeśli wierzyć fanom klanu Kardashian -Jenner, młodszy od Kourtney o 14 lat Younes dał się przyłapać w towarzystwie innej kobiety i to w sytuacji wskazującej na to, że nie chodzi o zwykłą znajomość.

Kryzys w związku Kourtney Kardashian i Younesa Bendjimy

O kryzysie mówiono już wcześniej - jakiś czas temu Younes zostawił pod postem swojej dziewczyny zaczepny komentarz, wytykając jej epatowanie nagością dla zdobycia lajków, co (jakkolwiek trafne) zdaniem gwiazdy było wyrazem jego nadmiernej zaborczości i hipokryzji, jako że sam nie stronił od publikowania analogicznych zdjęć. Poza tym model nalegał na przeprowadzkę Kardashianki do Europy, na co ta ze względu na dzieci nie chciała się zgodzić. Te spięcia prawdopodobnie doprowadziły do tego, że para przestała się wzajemnie obserwować na Instagramie, co w celebryckim świecie zdaje się być bezpośrednią zapowiedzią rychłego rozstania.

Wygląda na to, że celebrytka, która ma wyjątkowa słabość do młodszych od siebie mężczyzn (ojciec jej dzieci Scott Disick ma 35 lat) nie potrafi stworzyć z nimi trwałej relacji. A szkoda, bo Kourtney Kardashian i Younes Bendjima zdawali się być naprawdę obiecującą parą.

ZOBACZ TAKŻE: Siostry Kardashian zwolniły Joyce Bonelli, wieloletnią makijażystkę i przyjaciółkę. O co poszło? >>>