Kourtney Kardashian i Travis Barker nie mają problemów z okazywaniem sobie uczuć publicznie, wliczając w to wydarzenia takiej jak Met Gala czy rozdanie nagród Grammy chociażby. Bardzo często wymieniają wtedy charakterystyczne dla nich pocałunki, podczas których stykają się… językami. W jednym z ostatnich odcinków show „The Kardashians” Kourtney zdradziła, dlaczego w ogóle to robią i właśnie w taki sposób.

Kourtney Kardashian i Travis Barker – relacja

To historia o tym, jak wieloletnia przyjaźń przerodziła się w miłość. A było to na początku 2021 roku. Później sprawy potoczyły się już dość szybko. Romantyczne oświadczyny na plaży 17 października tego samego roku w hotelu Rosewood Miramar Beach, czyli w szczególnym dla pary miejscu. W otoczeniu ton róż ułożonych w wielkie serce i mnóstwa świec. 

A potem? Trzy śluby! Cóż, celebrowania miłości według Kourtney i Travisa nigdy za wiele. Więc najpierw szaloną noc w Las Vegas zakończyli próbnym ślubem. Następnie wzięli ślub cywilny w Stanach. A niedługo potem wybrali się z bliskimi do Włoch, gdzie w romantycznym Portofino odbyła się niezapomniana ceremonia i huczne wesele.

Kourtney Kardashian i Travis Barker – całowanie na czerwonym dywanie

Bez wątpienia Kourtney Kardashian i Travisa Barkera łączy nie tylko wielka miłość, lecz także gorąca namiętność, pożądanie. Wciąż nie mogą się od siebie oderwać i chętnie manifestują swoje uczucia. Także w blasku fleszy na czerwonym dywanie. Okazuje się, że ta ich bliskość pomaga obojgu poczuć się pewniej i bezpieczniej, a także, cóż, przyjemniej w stresujących jakby nie było oficjalnych sytuacjach. Wierzymy, że kroczenie po czerwonym dywanie i pozowanie przed tłumem fotoreporterów, to nie jest wcale taka łatwa sprawa.

Posiadanie Travisa u boku w takich sytuacjach po prostu sprawia, że ​​wszystko jest o wiele przyjemniejsze – przyznała Kourtney w jednym z ostatnich odcinków programu „The Kardashians”. Powiedziała również, że uwielbia to, jak jej mąż, perkusistka Blink-182 potrafi wykorzystywać każdą chwilę, którą spędzają wspólnie. 

Zatem już wiemy, co stoi za tym, że Kravis nie kryją się ze swoimi uczuciami (zobaczcie w naszej galerii). Dlaczego jednak robią to w TAKI sposób? Dlaczego ich pocałunki, pokazujące, że miłość kwitnie, to w zasadzie stykanie się językami? Kourtney Kardashian postanowiła wyjawić i ten sekret w rodzinnym reality show. Cóż, powód, który za tym się kryje jest całkiem prkatyczny i rozsądnym.

Nie chcę pobrudzić Travisa szminką, jak i nie chcę zniszczyć mojego makijażu – powiedziała do kamery Kourtney, wspominając wspólne wyjście na ostatnią Met Galę. – Ale nie chcemy z tego powodu rezygnować z całowania się. Więc całujemy się językami – wyjaśnia członkini klanu Kardashian-Jenner.

Ma to sens, prawda? Ciekawe, czy przyjaciele Kravisów, Megan Fox i Machine Gun Kelly także z podobnego powodu całują się językami podczas oficjalnych wydarzeń...