5 lat temu Disney stworzył bajkę Kraina Lodu, która zdobyła serca widzów i przychylność krytyków. Nagrodzony dwoma Oscarami za najlepszy film animowany pełnometrażowy oraz za piosenkę Let It Go, czyli Mam tę moc po kilku latach od premiery doczeka się kontynuacji. Najbardziej dochodowa animacja w historii kina, która zarobiła ponad miliard dolarów, ma szansę powtórzyć sukces. Krainę Lodu 2 ponownie wyreżyserują Chris Buck i Jennifer Lee. Do sieci trafił właśnie zwiastun oraz ujawniono datę premiery! Jest na co czekać.

Kochacie bajki Disneya? Historia o słoniku Dumbo wraca w nowej wersji i wzruszy nawet dorosłych! [POLSKI ZWIASTUN] >>>

Kraina Lodu 2 – co wydarzy się w kolejnej części? Znamy datę premiery bajki Disneya

Obdarzona niezwykłą mocą kontroli nad śniegiem i lodem królowa Elsa sprowadza na swoje królestwo srogą zimę, która stanowi poważne zagrożenie dla mieszkańców. Jej młodsza siostra Elsa wyrusza w podróż, aby ją odnaleźć i uratować miasto przed pogodową anomalią. Zwiastun Krainy Lodu 2 zdradza niewiele o przygodach bohaterów, ale w bajce nie zabraknie uroczego bałwana Olafa oraz ukochanego Anny, Kristoffa i jego renifera Svena, oficjalnego królewskiego dostawcy lodu. Za scenariusz odpowiadają Alisson Schroeder i Jennifer Lee. Producenci bajki ujawnili również, że trwają pracę nad nową piosenką, którą wykonają w duecie Idina Menzel i Kristen Bell. Mamy nadzieję, że będzie równie dobra co wzruszająca Let It Go!

Rok 2019 zapowiada się wspaniale pod względem premier Disneya. 29 marca do kin trafi nowa, filmowa wersja Dumbo, a kilka miesięcy później – 19 lipca - remake Króla Lwa. Natomiast kontynuację przygód Anny, Elsy i Olafa zobaczymy jesienią, czyli 22 listopada 2019 roku. Tymczasem w galerii znajdziecie zwiastun Krainy Lodu 2. Wybierzecie się do kina?