Druga część Krainy Lodu to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier kinowych tego roku. Produkcja Disneya opowiadająca o losach Elsy w kontynuacji skupi się na przeszłości bohaterki i jej rodziny. A mianowicie, Elsa będzie próbowała dowiedzieć się, jak to się stało, że urodziła się z magicznymi mocami. Jednak znalezienie odpowiedzi na to pytanie, może ją to sporo kosztować. Czy Kraina Lodu 2 odniesie podobny sukces jak pierwsza część? Przypomnijmy, że animacja, za którą stoją Jennifer Lee i Chris Buck, zdobyła w 2014 dwa Oscary - za najlepszy pełnometrażowy film animowany oraz najlepszą piosenkę. I chodzi oczywiście o hit Let It Go, czyli Mam tę moc, którą w oryginale wykonuje Idina Menzel (zaś w polskiej wersji - Katarzyna Łaska). Na pierwsze recenzje musimy poczekać do listopada. Do polskich kin film wejdzie dokładnie 22.11.2019

Zobacz także: „Kraina lodu 2” – czy Elsa jest lesbijką? Wiele wskazuje na to, że Disney szykuje pierwszy bajkowy coming out w historii!

Póki co możemy jednak obejrzeć już dwa zwiastuny animacji. Najnowszy właśnie ujrzał światło dzienne. Z trwającego niewiele ponad minutę trailera dowiadujemy się, czego możemy spodziewać się w kontynuacji, jakich bohaterów zobaczymy na ekranie oraz to, że klimat będzie nieco mroczniejszy niż w Krainie Lodu 1. Po komentarzach w sieci wnioskujemy, że fani już są zachwyceni i odliczają dni do premiery. A czy możemy szykować się na hit na miarę Let It Go? Bardzo możliwe, gdyż za ścieżką dźwiękową filmu po raz kolejny stoją Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez.