Już w przyszłym tygodniu wystartuje kolejny letni festiwal. 17 i 18 sierpnia w stolicy Małopolski odbędzie się Kraków Live Festival. Po emocjach, które towarzyszyły nam podczas Orange Warsaw Festival i Open'era 2018, już nie możemy doczekać się kolejnych wrażeń. A tegoroczna edycja zapowiada się naprawdę ekscytująco!

Chociaż Kraków Live Festival jest o wiele mniejszą imprezą niż Open'er, warto wcześniej wiedzieć o której dokładnie grają ulubione zespoły. Na festiwalu są dwie sceny: Main Stage i Kraków Stage, położone niedaleko siebie. Podczas dwóch, zapewne gorących sierpniowych dni wystąpi 16 światowych i rodzimych wykonawców, którzy reprezentują różne style muzyczne. Jednak nie da się ukryć, że tegoroczny festiwal w Krakowie minie pod znakiem amerykańskiego rapu, ponieważ headlinerami są Kendrick Lamar i A$AP Rocky.

Znamy datę kolejnej edycji Open'er Festival 2019! >>>

Godzinowa rozpiska Kraków Live Festival 2018

Oprócz niekwestionowanych gwiazd hip-hopu, które zapewne przyciągną do Krakowa tłumy, pojawią się również inni artyści, na których czekamy z niecierpliwością. Między innymi nasza ukochana Jessie Ware, które uwielbia polską publiczność i chętnie wraca do naszego kraju. Ale na Kraków Live Festival zagrają także polscy artyści. Nie zabraknie m.in. Darii Zawiałow, Mary Spolsky, zespołu KAMP! oraz Sokoła z gośćmi.

Kendrick Lamar wystąpi pierwszego dnia festiwalu, tj. 17 sierpnia na Main Stage'u o godzinie 23.00. Przed koncertem rapera zagra Die Antwoord i brytyjski raper Stormzy, a wcześniej główną scenę przejmie polski zespół, określający się mianem boyjazzu, Sonbird. Natomiast drugi headliner Kraków Live Festival A$AP zagra w sobotę o 21.00, a po nim na scenie pojawi się Martin Garrix. Sprawdźcie poniżej harmonogram koncertów Kraków Live Festival 2018.