Niezależnie od tego czy jest się posiadaczką prostych, czy może kręconych włosów, każde z nich wymagają indywidualnego podejścia. Loki przeważnie potrzebują nie tylko stylizacyjnego wspomagacza, który podkreśli ich skręt, ale również kosmetyku, który będzie je nawilżał, wygładzał i zapobiegał ich puszeniu. Na szczęście nie brakuje formuł kilka w jednym, które są w stanie odpowiedzieć na te wszystkie potrzeby podczas jednorazowej aplikacji. Dzięki temu oszczędza się nie tylko czas, ale również pieniądze, bo potrzebny jest tylko jeden dobry kosmetyk. Marka Miya Cosmetics przyzwyczaiła nas do tego, że oferuje wielozadaniowe produkty, które można używać na kilka sposobów lub czerpać wiele korzyści podczas używania. W nowościach znaleźliśmy kolejny kosmetyk, który reprezentuje to podejście. Chodzi o krem do stylizacji loków. Zaskoczenia nie ma wcale. Dba on nie tylko o podkreślenie skrętu, ale również o kilka innych kwestii.

Krem do stylizacji loków Miya Cosmetics – działanie

Miya Cosmetics opracowując kolejne formuły swoich kosmetyków dba o to, żebyśmy byli zadowoleni i zadowolone nie tylko z efektów. Wszystko zaczyna się bowiem jeszcze przed aplikacją. Jeżeli martwisz się, że dany kosmetyk wymusza konkretne kroki i zwyczajnie ogranicza pole manewru, to w przypadku kremu do stylizacji włosów Miya Cosmetics nie ma o tym mowy. Nie musisz się martwić o to, czy do jego użycia potrzebne są suche, czy mokre włosy. Kosmetyk można używać wedle uznania i potrzeb, tak jak się lubi. Aplikacja na mokro to zabieg, który przede wszystkim skupia się na odżywieniu, zdefiniowaniu i wystylizowaniu loków. Na tym jednak możliwości się nie kończą. Aplikując kosmetyk na sucho możemy odświeżyć loki i do tego jeszcze okiełznać puszenie się włosów. Dodatkowo warto pamiętać, że kosmetyk może też używany przed nakręceniem włosów na wałki lub papiloty, żeby ułatwić i przedłużyć trwałość skrętu.

Krem do stylizacji loków Miya Cosmetics – skład

Krem do stylizacji loków Miya Cosmetics dba o to, żeby podkreślić i zdefiniować loki, a także sprawić, że będą sprężyste bez obciążania. Jego aplikacja przekłada się nie tylko na sposób, w jaki prezentuje się fryzura, ale również ułatwia układanie włosów. Ogólnie podsumowując kosmetyk do tego pielęgnuje. Nawilża, odżywia, wygładza łuskę włosa, a to od razu przekłada się na mniej problemów z puszeniem. Nie obciąża i nie skleja włosów, żeby pozostały lekkie, miękkie i przyjemne w dotyku. Nic jednak nie dzieje się przez przypadek. Za działanie nowości z asortymentu Miya Cosmetics odpowiada konkretny skład. Formuła zawiera masło shea, które odżywia włosy, chroni przed uszkodzeniami i wzmacnia je. Olej szafranowy zwiększa elastyczność włosów, a to od razu przekłada się także na zmniejszenie ich łamliwości. Sprawia, że są sprężyste i błyszczące. Adaptogen ashwagandha nawilża, wzmacnia i pielęgnuje, a do tego chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Ekstrakt z fiołka trójbarwnego poprawia kondycję włosów i jest dodatkowym zastrzykiem nawilżenia. Witamina E natomiast chroni włosy przed uszkodzeniami i poprawia ich kondycję. Dzięki temu jeden kosmetyk jest w stanie odpowiadać na wiele potrzeb kręconych kosmyków.