Kosmetyczki gwiazd, a dokładnie ich zawartość, nieustannie stanowią dla nas źródło inspiracji. Wiedza sław często poparta jest autorytetem najlepszych wizażystek i wizażystów, a to sprawia, że nawet nie mając do nich dostępu, również możemy korzystać z ich wiedzy i doświadczenia. W dodatku zupełnie za darmo. Dzięki takim wskazówkom odkryliśmy już wiele kosmetyków do pielęgnacji i makijażu. Wśród naszych ulubieńców jest maska nawilżająca Hailey Bieber czy oczyszczająca emulsja micelarna Gigi Hadid. Pomimo że ochrona przeciwsłoneczna, tak samo jak już wspomniane formuły, jest potrzebna przez cały rok, to jednak zwłaszcza wraz z nadejściem lata szczególnie przykładamy do niej szczególną uwagę. Z tego powodu sprawdziliśmy, czy istnieje jakiś specjalny krem SPF, który można znaleźć w kosmetyczce gwiazdy. Poszukiwania nie zajęły nam długo. Okazało się, że prawdziwy przebój od lat dba o skórę Lady Gagi. Artystka, która swój pierwszy album wydała w 2008 roku, przez lata niespecjalnie się zmieniła. Nadal ma tak samą gładką cerę, jak na początku, a trzymając się definicji już za trzy lata będzie można powiedzieć, że jest posiadaczką skóry dojrzałej. Jej makijażystka wprost potwierdza, że duży udział ma w tym ochrona przeciwsłoneczna. Jaki kosmetyk zatem chroni Lady Gagę przed zmarszczkami i przebarwieniami i sprawił, że jej skóra zachowała młody wygląd na dłużej?

Najlepszy krem SPF zdaniem makijażystki Lady Gagi

Niektóre makijażystki czy makijażyści gwiazd za sprawą swojej pracy nie tylko nad ich wizerunkami, ale również aktywności w mediach społecznościowych, sami stają się gwiazdami. Świetnym przykładem jest Sarah Tanno, którą na Instagramie śledzi ponad trzysta tysięcy osób. Make-upistka takich gwiazd jak: Hailey Bieber, Sydney Sweeney czy Olivia Wilde, najbardziej słynie jednak ze współpracy z Lady Gagą. Na co dzień dba nie tylko o efekt wizualny, który uzyskuje z pomocą kolorówki, ale przede wszystkim o dobrą pielęgnacji cery artystki, żeby ta zawsze prezentowała się pięknie nie tylko w makijażu. Sarah Tanno nieskromnie podkreśla, że Lady Gaga ma jedną z najlepszych cer w branży, co biorąc pod uwagę listę jej klientek, jej spektakularnym osiągnięciem. Kiedy zdecydowała się opowiedzieć więcej na temat tego, w jaki sposób Lady Gaga ma tak nieskazitelną skórę i nie widać po niej w ogóle upływu czasu, okazało się, że kluczem jest przede wszystkim jeden kosmetyk. Konkretnie krem SPF Unscreen Sunscreen od Supergoop! To tylko potwierdza urodową zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

 

 

Filtr przeciwsłoneczny, który eliminuje wszystkie pozostałe filtry przeciwsłoneczne – powiedziała o kremie Unscreen Sunscreen Supergoop! Sarah Tanno.

Unscreen Sunscreen Supergoop! – Opis

Unscreen Sunscreen Supergoop! to krem lub baza pod makijaż. Niezależnie jednak od tego, czy będzie wykorzystywany solo, czy nakładany pod make-up, to jego przeznaczenie się nie zmienia. Kluczowa jest tu bowiem ochrona przeciwsłoneczna. W tym przypadku jest to SPF 30. Jego formuła jest bezolejowa, lekka i bezzapachowa, żeby na co dzień praktycznie znikała na twarzy. W efekcie zyskujemy naturalne wykończenie. Dodatkowo kosmetyk dedykowany jest wszystkim typom skory. Krem, który służy przede wszystkim ochronie przeciwsłonecznej, a zatem jest tarczą przeciwstarzeniową i zabezpieczeniem przed ewentualnymi chorobami wywołanymi przez promieniowanie UV, ma w swoim składzie także antyoksydanty. Ich działanie przeciw wolnym rodnikom to sposób na podbicie jego przedłużających młodość zdolności.

Unscreen Sunscreen Supergoop! – Opinie

W Polsce krem Unscreen Sunscreen Supergoop! to nowość. Dzięki perfumeriom Sephora w końcu i my mamy okazję korzystać z jego mocy. Jednocześnie sprawia to, że na jej polskiej stronie próżno szukać opinii na temat kosmetyku. Nie ma jednak żadnego problemu, żeby znaleźć je w zagranicznych sklepach, w których był dostępny od lat. Tam użytkowniczki, które wypróbowały go na własnej skórze, zdążyły go już zrecenzować wielokrotnie i wymienić zarówno zalety, jak i wady.

Uwielbiam ten krem przeciwsłoneczny, ponieważ jest lekki, nietłusty, nie bieli i ma matowe wykończenie – napisała sandrinep na stronie amerykańskiej Sephory.

Najlepszy krem przeciwsłoneczny do twarzy, jakiego kiedykolwiek używałam!!! Nienawidzę tego tłustego uczucia, które pozostawia większość filtrów przeciwsłonecznych. Ten tego NIE robi. Nie noszę dużo makijażu, więc uwielbiam matowe wykończenie. Można go nosić samodzielnie lub pod makijaż – rekomenduje tlangford w amerykańskim sklepie internetowym Sephora.

Pachnie jak krem do opalania na mojej twarzy przez cały dzień i czuję pieczenie w pobliżu oczu – napisała racheljanel na stronie sephora.com. Wymieniona przez nią wada podkreśla, że bardzo ważne jest wykonanie testu alergicznego. Każdy z nas reaguje indywidualnie i zawsze należy dbać o bezpieczeństwo.

 

Zobacz także: