Kim Kardashian i Kanye West po raz kolejny zostali rodzicami. Do ciągle powiększającego się klanu najpopularniejszej rodziny w show-biznesie dołączył chłopiec, którego urodziła surogatka. To kolejne dziecko Kim i Kanye, którego nie są biologicznymi rodzicami - rok temu także matka zastępcza urodziła Chicago, obecnie ponad roczną dziewczynkę. Nie od razu wiedzieliśmy, jak chłopczyk będzie miał na imię, ale na informację nie musieliśmy długo czekać. Syn celebryckiej pary dostał oczywiście nietypowe imię, co raczej nikogo nie zaskoczyło, biorąc pod uwagę to, jak nazywają się pozostałe dzieciaki, czyli North, Saint i wspomniana Chicago. Nowym członkiem rodziny Westów został Psalm. Psalm West. Pierwsze skojarzenie? Dość oczywiste - Biblia. I tutaj też nie jesteśmy jakoś mocno zdziwieni, gdyż Kanye West dał się poznać jako osoba mocno uduchowiona. Być może pamiętacie jego słynną już okładkę dla magazynu The Rolling Stones, na której pojawił się jako Jezus Chrystus? No właśnie. Oprócz tego raper ostatnio regularnie organizuje msze z udziałem chóru gospel, a udział bierze w nich cała rodzina. Gdybyście jeszcze mieli jakieś wątpliwości, skąd taki wybór imienia dla chłopca, zdanie Kris Jenner, czyli babci Psalma, jest tutaj dość istotne. 

Zobacz także: Kris Jenner ujawniła, ile jej córki zarabiają na postach sponsorowanych. Ta kwota przyprawia o zawrót głowy!

Co oznacza imię Psalm West? Kris Jenner rozwiewa wszelkie wątpliwości

W wywiadzie dla ET Online Kris Jenner zapytana o imię wnuka, wytłumaczyła, co tak naprawdę oznacza Psalm i skąd taki wybór. „Inspiracją była biblijna Księga Psalmów. Myślę, że to wspaniały sposób na wyrażenie tego, jak się czują (Kim i Kanye – przyp red.). (Psalm – przyp.red.) jest prawdziwym błogosławieństwem. Jest doskonały i uroczy” – mówi dumna babcia. Słowa te potwierdza informator magazynu People. Jego zdaniem Kanye regularnie czyta Księgę Psalmów i jest nią zafascynowany. Co więcej, podobno raper identyfikuje się również z biblijnym królem Dawidem, bo ma z nim wiele wspólnego. Według rapera Dawid był duchowym bałaganiarzem, popełniał grzechy, ale był też dobrym człowiekiem „według serca Bożego”. 

Zobacz także: Kim Kardashian zdradziła, ile czasu spędza codziennie na Instagramie!