"Łowca i Królowa Lodu" to film opowiadający o wydarzeniach wcześniejszych niż te przedstawione w filmie "Królewna Śnieżka i Łowca". Tym razem historia opowiada o czasach na długo przed tym jak Śnieżka (w filmie Kristen Stewart) przeraziła królową Ravennę (Charlize Theron) swoją urodą i widmem odebrania jej władzy. Niestety w tej części Kristen nie zobaczycie na dużym ekranie. 

O czym zatem dokładnie jest film "Łowca i Królowa Lodu"?

Tym razem w filmie zobaczymy walkę sióstr (Ravenna i Freya) przeciwko armii Królowej Śnieżki. Freya (w jej rolę wcieliła się Emily Blunt) po bolesnej zdradzie opuszcza Królestwo i postanawia spędzić lata w samotności i przygotować się do zemsty. Okres na emigracji poświęca na tworzeniu legionu śmiercionośnych łowców, w których skład wchodzi między innymi: Łowca Eryk (Chris Hemsworth) i wojowniczka Sara (Jessica Chastain). 

Spodobał wam się film "Królewna Śnieżka i Łowca"? Koniecznie zobaczcie nową część!

Kto widział "Królewnę Śnieżkę i Łowcę" i po wyjściu z kina był pod absolutnym wrażeniem fabuły, efektów specjalnych i gry aktorskiej, z całą pewnością nie będzie zawiedziony po obejrzeniu "Łowcy i Królowej Lodu". Już sam zwiastun mocno zachęca do wybrania się na tę superprodukcję. Reżyserem filmu jest debiutujący na wielkim ekranie w tej roli Cedric Nicolas-Troyan, a w rolach głównych zobaczycie Charlize Theron, Chris Hemsworth, Emily Blunt i Jessica Chastain. Polska premiera przewidziana jest 8 kwietnia 2016 roku. 

W GALERII ZNAJDZIECIE ZDJĘCIA PROMUJĄCE FILM "ŁOWCA I KRÓLOWA LODU" >>>