Choć aktualnie wszyscy żyją narodzinami nowego członka rodziny królewskiej, czyli pierwszego potomka księżnej i księcia Sussex, Meghan i Harry’ego, trudno przeoczyć fakt, jakim są pierwsze urodziny księcia Louisa. Najmłodszy syn księżnej Kate i księcia Williama obchodzi 23 kwietnia pierwsze urodziny.  A to oznacza, że Pałac Kensington opublikował z tej okazji nowe zdjęcia chłopca. Tak naprawdę po raz pierwszy dokładnie wiemy, jak wygląda mały książę!

Autorką trzech zdjęć rocznego Louisa jest oczywiście jego mama, Kate Middleton. Zostało ono wykonane na początku miesiąca w posiadłości Norfolk. To już tradycja, że księżna Cambridge fotografuje swoje dzieci. Kate ma już na swoim koncie portrety księcia George’a, swojego najstarszego syna, a także księżniczki Charlotte, która niebawem, bo 2 maja obchodzić będzie 4. Urodziny. Wtedy też z pewnością podziwiać będzie także jej nowe ujęcia.

Zobacz także: Księżna Kate zdradziła, które zdjęcie księcia George’a lubi najbardziej!

Przy okazji warto przypomnieć, że dzisiejszy jubilat jest obecnie piąty w kolejce do brytyjskiego tronu. Najbliżej objęcia władzy po panującej cały czas 93-letniej królowej Elżbiecie (to najdłużej panujący brytyjski monarcha w historii) jest jej syn, czyli dziadek Louisa, książę Karol. Drugi jest książę William, trzeci książę George, a czwarta - księżniczka Charlotte.