Książka ukaże się w limitowanym nakładzie tysiąca egzemplarzy - każdy podpisany przez samą Gisele Bundchen kosztuje 500 euro. Zamówienia można już składać w internetowej księgarni Taschen.com. Dla prawdziwych miłośników modelki dostępnych jest dodatkowych 100 albumów z linii kolekcjonerskiej "Art Edition" z podpisem Juergena Tellera, który wykonał słynną sesję Gisele "Hothouse Flower" w 2005 roku. Ta część nakładu jest jeszcze droższa - cena egzemplarza wzrasta do 700 euro. Na stronie dostępne jest również zdjęcie modelki autorstwa Tellera za... 1500 euro (bez ramki!, jak czytamy w opisie). 

W albumie pojawiło się ponad tysiąc okładek z udziałem Gisele, ujęcia z 450 wybiegów, po których chodziła modelka oraz wiele sesji komercyjnych, które zapewniły jej tytuł najlepiej opłacanej modelki na świecie. Fani będą też mogli zobaczyć zdjęcia wykonane przez najlepszych fotografów, a wśród nich takie nazwiska jak David LaChapelle, Juergen Teller, Mert Alas & Marcus Piggott oraz Irving Penn i wielu innych. 

Choć kariera Gisele Bundchen rozpoczęła się gdy miała ona zaledwie 14 lat, przełom wydarzył się cztery lata później. Mowa o pokazie Alexander McQueen z 1998 roku. Modelka została wybrana do pokazu ze względu na doskonale opanowaną umiejętność chodzenia na wysokich obcasach. Oczywista rzecz dla modelki? Nie, jeśli wybieg zalany jest deszczem, a tak właśnie było w tym przypadku. Później było już tylko lepiej - Gisele została sfotografowana przez Stevena Meisela i trafiła na okładkę amerykańskiego Vogue'a, pozowała nago dla Irvinga Penna (która pojawia się również na okładce), stała się jedną z ikon końca lat 90.