Kilka miesięcy temu pisałyśmy o tym, że książę William zdradził Kate Middleton z jej przyjaciółką. Pałac uznał informacje związane z rzekomym romansem za nieprawdziwe, a wypowiedzi niektórych dziennikarzy za bardzo krzywdzące. Plotki ucichły, ale zaledwie na kilka tygodni. Ostatnio okazało się bowiem, że książę Karol próbował odwieść swojego syna od małżeństwa z ówczesną koleżanką ze studiów. Okazuje się, że Kate Middleton i książę William nie są tak idealną parą, za jaką uchodzili. Jak donosi brytyjski magazyn Star, książę Cambridge miał powiedzieć swojej żonie, że uczucie, które między nimi było całkowicie wygasło.

Księżna Kate wyprowadziła się z Pałacu i zabrała ze sobą dzieci! To koniec małżeństwa Kate Middleton i księcia Williama?

Według brytyjskim mediów, na czele z tabloidem Star, księżna Kate nie wytrzymała i postanowiła wyprowadzić się z Pałacu Kensington. Oczywiście, zabrała ze sobą dzieci - księcia George’a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Kate Middleton spakowała najpotrzebniejsze rzeczy i wraz z trójką pociech zamieszkała u swoich rodziców. Jak powiedział informator Star, księżna Cambridge wierzy, że krótka rozłąka sprawi, że między nimi znów zaiskrzy, książę William zrozumie, że mu jej brakuje.  Jak myślicie, czy małżeństwo księżnej i księcia Cambridge przerwa kolejny kryzys?

Kate Middleton i książę William rozwodzą się!? >>>