Księżna Cambridge jest jedną z tych kobiet, o której mówi się w kategoriach "najlepiej ubranych". I choć obowiązuje ją dość restrykcyjny dress code i dobór garderoby zgodnie z protokołem dyplomatycznym, nie zmienia to faktu, że jej stylizacje inspirują kobiety na całym świecie. Trudno się dziwić - jest idealnym przykładem tego, jak stosownie ubrać się w każdej sytuacji. Dlatego zachwycamy się zarówno jej eleganckimi kompletami, w których pojawia się na oficjalnych spotkaniach z głowami państw, jak i dziewczęcymi, zawsze świetnie dopasowanymi sukienkami, kiedy może pozwolić sobie na trochę więcej "luzu".

KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻE WILLIAM W POLSCE - ZDJECIA >>>

W czym jeszcze tkwi sekret tego, że Kate Middleton stawia się na wzór godny do naśladowania, jeśli chodzi o styl? A choćby w tym, że z jednej strony stawia na projekty popularnych marek na każdą kieszeń, jak Zara, Topshop czy Superga, a z drugiej - kreacje od największych luksusowych marek. Do jej ulubionych bez wątpienia zaliczają się Alexander McQueen (co udowodniła chociażby podczas wizyty w Polsce - zobaczcie TUTAJ), Mulberry, Erdem, Jimmy Choo, Prabal Gurung, Max Mara, Prabal Gurung, Jonathan Saunders czy Diane Von Furstenberg. Mamy nadzieję, że do tego grona dołączy Gosia Baczyńska, bo to właśnie w sukni Kate pojawiła się na uroczystym bankiecie w Łazienkach Królewskich w Warszawie (więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ).

KSIĘŻNA KATE W SUKIENCE GOSI BACZYŃSKIEJ >>>

Jesteście ciekawi, jak styl księżnej zmieniał się na przestrzeni lat i jak wyglądała jeszcze zanim została żoną księcia Williama? Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie zobaczycie, jak Kate z "dziewczyny z sąsiedztwa"  stała się prawdziwą ikoną stylu.