Choć na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego, o których można już oficjalnie mówić księżna i książę Sussex, można było spotkać największe gwiazdy - na ceremonii pojawili się m.in. George i Amal Clooney, Elton John, David i Victoria Beckham, Serena William z mężem, Tom Hardy z żoną czy obsada serialu Suits, to trudno też pominąć obecność tej przeuroczej dwójki. Chodzi oczywiście o niespełna 5-letniego księcia George'a i jego młodszą siostrę Charlotte, która 2 maja skończyła 3 latka. Zabrakło niestety najmłodszego royal baby, księcia Louisa, ale już od momentu jego przyjścia na świat 23 kwietnia wiadomo było, że najmłodszego członka rodziny królewskiej zabraknie na uroczystości Meghan i Harry'ego.

ZOBACZ TAKŻE: Kate Middleton na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego! Jak wygląda po porodzie?

Jego nieobecność jednak wystarczająco rekompensowało wszystkim starsze rodzeństwo, które jak zwykle wyglądało przeuroczo. Zwłaszcza księżniczka Charlotte, której w udziale przypadła rola pierwszej druhny. Towarzyszyły jej 3-letnia Florence van Cutsem, 6-letnia Remi Litt, jej rówieśniczka Rylan Litt, 4-letnia Ivy Mulroney oraz 2-letnia Zalie Warren. Mała Charlotte miała na sobie prostą białą sukienkę i wianek na włosach, podobnie jak jej koleżanki. Widać było dzisiaj, że obecność fotoreporterów i tłumu już jej nie peszy, bo przed wejściem do kaplicy św. Jerzego, gdzie towarzyszyła jej księżnej Kate, chętnie machała do zgromadzonych osób. 

ZOBACZ TAKŻE: Suknia ślubna Meghan Markle to absolutny hit! Wiemy, kto ją zaprojektował

Równie ważną rolę podczas ślubu Meghan i Harry'ego miał książę George. Ten z kolei stał na czele drużbów, czyli page boys, a towarzyszyli 6-letni Jasper Dyer, 7-letni Brian Mulroney i jego równolatek John Mulroney. Jeśli nie widzieliście, jak elegancko się prezentował, koniecznie zobaczcie w galerii poniżej! 

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Kate udowodniła, że jest najnormalniejszą mamą na świecie. Wszystko przez ten portret Louisa i Charlotte!