Książę William jest wielkim fanem sportu. Często pojawia się na najważniejszych meczach i wydarzeniach sportowych. William jest także prezesem Angielskiej Federacji Piłkarskiej. Z najnowszego wideo opublikowanego na Twitterze książęcej pary, możemy dowiedzieć się, że również 7-letnia księżniczka Charlotte jest fanką sportu. I to wcale nie tak bardzo popularnego. Kibicuje damskiej drużynie piłkarskiej!

Księżniczka Charlotte i książę William życzą powodzenia drużynie Lionesses

Książę William razem ze swoją córeczką nagrali wspólny filmik, w którym okazują swoje wsparcie kobiecej reprezentacji Anglii w piłce nożnej. W niedzielę zagrała ona w finale Euro 2022 kobiet przeciwko Niemcom. Powodzenia wieczorem @Lionesses, wszyscy wam kibicujemy – napisał książę Cambridge na Twitterze.

Oboje chcemy życzyć dzisiaj powodzenia naszej drużynie. Przez cały czas radziłyście sobie niesamowicie i zawsze wam kibicowaliśmy – powiedział William w nagraniu. – Powodzenia! Mam nadzieję, że wygracie – dodała z uśmiechem księżniczka Charlotte. Jaki tata, taka córka?

I wygrały! Piłkarki pokonały rywalki z Niemiec dwa do jednego, zdobywając tym samym mistrzostwo Europy 2022 w piłce nożnej kobiet.

Księżniczka Charlotte chciałaby dołączyć do drużyny?

W zeszłym miesiącu książę William powiedział drużynie, aby w przyszłości miała na oku jego córeczkę. Charlotte chciała, żebym powiedział wam, że jest bardzo dobra w strzelaniu bramekwspomniał podczas treningu zespołu. – Jest wschodzącą gwiazdą – dodał niby żartem.

Może księżniczka Charlotte faktycznie będzie w przyszłości ćwiczyć piłkę nożną? Przypomnijmy, że siostra jej dziadka, księcia Karola, czyli księżniczka Anna odnosiła sukcesy sportowe! W 1976 roku reprezentowała Wielką Brytanię na letnich igrzyskach olimpijskich w jeździectwie.

Księżniczka Charlotte jest kopią swoich rodziców

Słodka córeczka pary książęcej naturalnie staje się coraz bardziej podobna do swojej mamy Kate Middleton. Jednak nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że jest małą wersją księcia Williama! W 2020 roku miał on nawet problemy z odróżnieniem siebie na zdjęciu z dzieciństwa od swojej córki. To ja? Przecież wyglądam tu dokładnie jak Charlotte. Niesamowite – powiedział „People”. Kate zgodziła się ze swoim mężem, przytakując: Naprawdę wyglądasz tu jak Charlotte.

Dzieci Kate i Williama

Książę i księżna Cambridge oprócz Charlotte mają jeszcze dwóch synów : 9-letniego Georga i 4-letniego Louisa. Najstarszy syn pary również przejął pasję do sportu po swoim ojcu i wraz z Kate towarzyszy mu na najważniejszych wydarzeniach sportowych. Wkrótce do tego grona powinna dołączyć także Charlotte.

Zobacz także: