Byli kochankowie, czyli Harry Styles i Kendall Jenner w programie „The Late Late Show with James Corden” stanęli w ogniu pytań w ramach gry „Spill Your Guts”. Jedno z nich dotyczyło piosenek wokalisty, a dokładniej, która z nich inspirowana była jego związkiem z modelką. Harry Styles, którego w przyszłym roku po raz pierwszy zobaczymy w Polsce na żywo, nie należy do zbyt wylewnych gwiazd, jeżeli chodzi o jego życie prywatne. Nie do końca wiadomo też, jakiej orientacji jest były członek One Direction, choć wiele wskazuje na to, że biseksualnej. Nigdy też szczególnie nie obnosił się z tym, kto zajmuje szczególne miejsce w jego sercu, choć obiektów westchnień miał sporo. Jednym z nic była Kendall Jenner. Harry i modelka romansowali w latach 2013-2016 i od tamtej pory pozostają w świetnych relacjach.

Zobacz także: Fani znaleźli dziewczynę, o której Harry Styles napisał piosenkę „Carolina”

Najlepszym dowodem na to jest ich ostatni wspólny udział w popularnym programie Jamesa Cordena „The Late Late Show with James Corden”. A dokładniej w grze „Spill Your Guts”, co oznacza „rozlej swoje wnętrzności”. Tytuł zabawy nie jest przypadkowy. Biorący w nim udział celebryci mają przed sobą bardzo odpychające rzeczy, które będą musieli zjeść, jeżeli nie odpowiedzą na zadane im pytanie.  

Właśnie dlatego Harry Styles musiał spróbować, jak smakuje… sperma dorsza. Serio! Styles wymigał się od odpowiedzi na pytanie, która piosenka z jego ostatniego albumu była o Kendall. Co prawda był jednak moment zawahania, ale ostatecznie Harry nie zdecydował się na wyznanie. Jakie inne „smakołyki” przygotował pomysłodawca całego zamieszania, James Corden? Same rarytasy – wieprzowe ozory w galarecie czy penis byka. Czy smakowały Harry’emu i Kendall? Sprawdźcie sami!

Zobacz także: Harry Styles jest biseksualny? Fani nie mają wątpliwości