Elegancka i mobilna

Modele należące do rodziny Lenovo Yoga kojarzą się z eleganckim designem, który w połączeniu z mobilnością i wydajnością tych smukłych laptopów wyznaczają nowy standard w swojej klasie. Flagowym laptopem, jaki możemy kupić, otrzymując aż do 500 złotych zwrotu na swoje konto, jest 14-calowa Yoga Slim 7 Pro, która gwarantuje ponadprzeciętną wydajność i niezawodność. W promocji uczestniczą także modele Yoga Slim 7 i Yoga 7. Wszystkie urządzenia z tej serii charakteryzują się fenomenalną żywotnością baterii, zachwycającymi systemami głośników Dolby Atmos® i niezwykłą wszechstronnością.

Wsparcie na poziomie Premium

Urządzenia, które biorą udział w promocji Cashback, posiadają w standardzie 2 lata rozszerzonej gwarancji Premium Care. To wyjątkowy pakiet serwisowy, obejmujący m.in. obsługę wysoko wykwalifikowanego technika przez infolinię, czat czy e-mail, prioretyzację części, naprawę sprzętu z dojazdem do klienta oraz coroczną kontrolę kondycji komputera. Oprócz oferowania najwyższego poziomu wsparcia technicznego, dostępnego w dni robocze od 9:00-18:00, zespół ekspertów Lenovo w czasie rzeczywistym odpowie na pytania dotyczące oprogramowania, pomoże np. rozwiązać problemy z siecią czy konfiguracją firewalla w routerze.

Jak otrzymać 500 zł na konto?

Aby wziąć udział w promocji, należy zakupić jeden z wybranych modeli Lenovo Yoga, których pełną listę można znaleźć w regulaminie oraz na stronie www.lenovopolska.pl/cashbackyoga oraz zarejestrować zakup. Do formularza należy w ciągu 14 dni od daty zakupu dołączyć zdjęcie lub skan dowodu zakupu oraz skan lub zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z kodem kreskowym urządzenia. Kwota zwrotu uzależniona jest od zakupionego modelu. Wszystkie osoby, które w tym czasie zakupią urządzenia z serii Lenovo Yoga 7, Yoga Slim 7 oraz Yoga Slim 7 Pro otrzymają zwrot gotówki od 300 do 500 zł na swoje konto w zależności od zakupionego modelu:

500 zł za zakup laptopa Yoga Slim 7 Pro
300 zł za zakup laptopa Yoga 7 lub Yoga Slim 7

Szczegółowe informacje dotyczące promocji oraz regulamin można znaleźć na stronie: www.lenovopolska.pl/cashbackyoga

Promocją objęte są produkty fabrycznie nowe, które zostały nabyte od następujących partnerów promocji: Delkom.pl, Komputronik.pl, X-kom.pl, Euro.com.pl, Mediaexpert.pl, Sferis.pl, Mediamarkt.pl oraz Morele.net. Promocja potrwa do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów.