Niewiele ponad miesiąc temu zagraniczne media poinformowały, że Kylie Jenner i Travis Scott postanowili zakończyć swój związek. I chociaż (prawdopodobnie) nikt się tego nie spodziewał, celebrytka potwierdziła doniesienia dotyczące rozstania za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tuż po tym, jak dowiedzieliśmy się o zerwaniu Kylie Jenner z Travisem Scottem, miliarderka spotkała się ze swoim byłym chłopakiem. Kylie Jenner i Tyga mieli romans? Podobno wpadli na siebie przypadkiem. Plotki związane z ich romansem ucichły. Większość prawdopodobnie zapomniała o całej sprawie. Ale ostatnio Kylie Jenner była widziana w towarzystwie innego rapera - Drake’a. Media, a także czujni obserwatorzy szybko podchwycili temat. Czy Kylie Jenner i Drake spotykają się?

Kylie Jenner i Drake spotykają się?

Według zagranicznych portali, m.in People, E! czy Us Weekly, Kylie Jenner i Drake mają romans. Domniemanych - zakochanych przyłapano bowiem na randce. Informator serwisu People zdradził, że ostatnio spędzają razem dużo czasu. W tamtym tygodniu członkini klanu Kardashian-Jenner bawiła się na imprezie urodzinowej Drake’a. Znajomi rapera, którzy również zostali zaproszeni na przyjęcie, przyznali w rozmowie z Us Weekly, że Kylie Jenner i Drake spędzili razem całą noc - wciąż ze sobą rozmawiali, żartowali, flirtowali. Ich zdaniem dobrze się razem bawili. A to jedynie podgrzało plotki dotyczące jej romansu z raperem.

Czy Kylie Jenner i Drake są parą? Na razie celebrytka, jak również raper nie skomentowali tych doniesień. Ale informator portalu People zauważył, że Drake to dobry przyjaciel rodziny Kardashianów. To uzasadnia częste spotkanie. Poza tym, oboje mają dzieci. Kylie Jenner (wspólnie ze swoim byłym chłopakiem - Travisem Scottem) wychowuje dwu i pół roczną Stormi Webster. Z kolei Drake jest tatą Adonisa Grahama. Chłopiec kilka dni temu skończył dwa latka.

Znamy powód rozstania Kylie Jenner i Travisa Scotta >>>