Kilka miesięcy temu media żyły aferą z Tristanem Thompsonem, byłym już partnerem Khloé Kardashian i ojcem ich córki True, oraz z Jordyn Woods, bliską przyjaciółką rodziny Kardashian-Jenner, którą Kylie traktowała niemal jak siostrę. Do sieci wyciekły informacje o tym, że Tristan i Jordyn spędzili razem całą noc na imprezie z Drakiem i jego znajomymi, a przy okazji nie szczędzili sobie czułości. Na początku koszykarz próbował zaprzeczać tym rewelacjom, jednak ich romans potwierdziła 21-latka. Nie obyło się bez publicznych przeprosin ze strony Woods o obwiniania o rozpad rodziny ze strony Khloé, która po raz kolejny została zdradzona przez Thompsona. Po tej akcji ich związek definitywnie się zakończył. Podobnie jak znajomość Jordyn z Kylie, która była zdruzgotana jej zdradą. Celebrytki przyjaźniły się od kilku lat i spędzały ze sobą mnóstwo czasu. Po aferze z Tristanem klan Kardashian-Jenner odwrócił się od Jordyn. Od tamtej pory minęło jednak trochę czasu... Czyżby dziewczyny chciały odnowić znajomość?

Jordyn Woods tłumaczy się z romansu z Tristanem Thompsonem, a Khloé Kardashian odpowiada: „Dlaczego kłamiesz?”. Czyli afery ciąg dalszy... >>>

Kylie Jenner i Jordyn Woods spotkały się pierwszy raz od afery z Tristanem Thompsonem

Kylie Jenner i Jordyn Smith spotkały się na urodzinowej imprezie wspólnej przyjaciółki, Stassie Karanikolaou. Osoba z otoczenia, która również była obecna tamtego wieczoru, zdradziła serwisowi E!News, że celebrytki przywitały się i wymieniły uprzejmości, a następnie każda z nich poszła w swoją stronę. Obydwie dziewczyny miały świadomość tego, że prędzej czy później wpadną na siebie, ponieważ obracają się w wąskim kręgu wspólnych znajomych. Bliski kolega celebrytek wyznał, że Kylie nie czuje wielkiej urazy do Jordyn, ale nie wyobraża sobie takiej zażyłości, jak wcześniej. Natomiast aspirująca modelka i influencerka zawsze będzie miała w sercu specjalne miejsce dla byłej przyjaciółki z klanu Kardashian-Jenner. Z resztą Woods próbuje odzyskać stopniowo jej zaufanie, regularnie lajkując jej zdjęcia na Instagramie. Kto wie, może z czasem Kylie Jenner i Jordyn Woods znów będą bliskimi przyjaciółkami!