W połowie lutego w klanie Kardashian-Jenner wybuchł skandal. Okazało się, że Jordyn Woods -  przyjaciółka Kylie Jenner, która miała dobre kontakty z całą jej rodziną - miała romans z Tristanem Thompsonem, partnerem i ojcem dziecka Khloé Kardashian. Koszykarz w przeszłości kilka razy zdradził celebrytkę, a medialna fala hejtu skupiła się głównie wokół 21-letniej aspirującej modelki. Zarzucano jej, że wykorzystała popularność celebrytów i dzięki nim zdobyła sławę, a następnie odpłaciła im się w mało elegancki sposób. Jordyn próbowała się bronić, wzięła udział w talk-show,  w którym opowiedziała swoją wersję zdarzeń. Według niej Tristan pocałował ją w usta, gdy wychodziła z imprezy i zrobił to bez jej zgody. Niewiele osób w to uwierzyło: na czele z Khloé, która   twierdzi, że Woods kłamie. Co więcej, oskarżyła ją również o rozpad swojej rodziny. W związku z ogromną aferą, którą media żyły kilka tygodni, zaprzyjaźniona rodzina odwróciła się od Jordyn Woods. Najciężej było Kylie, która była z nią bardzo związana i spędzała z nią mnóstwo czasu. Istnieje szansa, że celebrytki wybaczyły sobie i znów się przyjaźnią. Skąd takie wnioski?

Kylie Jenner i Jordyn Woods znów się przyjaźnią? Wiele na to wskazuje

Odkąd romans Jordyn Woods i Tristana Thompsona wyszedł na jaw, klan Kardashian-Jenner zerwał kontakty z aspirującą modelką. Najciężej przyszło to oczywiście Kylie, która była w szoku po tym, gdy dowiedziała się o zdradzie. Okazuje się, że kontakty wieloletnich przyjaciółek oczywiście ochłodziły się, ale afera z byłym partnerem Khloé nie zakończyła na dobre tej relacji. Kilka tygodni temu Kylie i Jordyn zjadły wspólny lunch. Świadkowie zdarzenia, którzy akurat byli w tej samej restauracji, stwierdzili, że wyglądało to na normalne spotkanie znajomych - bez kłótni, płaczu i robienia wyrzutów. Jednak po tym zdarzeniu celebrytki praktycznie zerwały kontakt. Osoba z ich otoczenia wyznała, że Kylie odkryła, że może żyć bez Jordyn i całkiem nieźle sobie bez niej radzi, mimo tego, że od zawsze była dla niej wsparciem. Następnie jej marka Kylie Cosmetics przeceniła kolekcję „Jordy”, która powstała we współpracy z początkującą modelką, a fani uznali to za wymowny znak definitywnego końca przyjaźni. W rozmowie z New York Times Kylie wyjaśniła, że to nie ona zajmuje się promocjami i nie miała na to żadnego wpływu. 

Spostrzegawczy fani zauważyli, że Jordyn pierwszy raz od kłótni z rodziną Kardashian-Jenner polubiła dwa posty Kylie na Instagramie. Pierwszym z nich jest wideo z małą Stormi, z którą modelka była bardzo zżyta, odkąd mała pojawiła się na świecie. Natomiast drugi to galeria dwóch zdjęć Kylie i Travisa z wakacji. Chociaż to subtelne znaki, po aferze, która wybuchła w mediach i publicznej nagonce na Jordyn Woods, nawet lajki na Instagramie wymagają odwagi i dowodzą jakiejkolwiek interakcji. Co więcej, w jednym z wywiadów Jenner przyznała, że „przebaczenie jest dobre”. Niewykluczone, że postanowiła zastosować to motto do własnego życia! Myślicie, że Kylie Jenner i Jordyn Woods znów się przyjaźnią?