Syn Kylie Jenner i Travisa Scotta ma już ponad trzy miesiące. Przyszedł na świat 2 lutego 2022 roku, czyli dokładnie cztery lata i jeden dzień po narodzinach Stormi - pierwszej córki celebryckiej pary. Kilka dni później twórczyni kosmetycznego imperium, która długo ukrywała, że spodziewa się drugiego dziecka, potwierdziła te doniesienia. Natomiast media zza oceanu podały, że chłopiec otrzymał imię Wolf. Jak się jednak okazuje, te dane są już nieaktualne. Pod koniec marca Kylie Jenner opublikowała relację na Instagram Stories, za pośrednictwem której poinformowała, że razem z Travisem Scottem zmienili imię swojego syna. Na jakie? Tutaj sprawa komplikuje się jeszcze bardziej. Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Kylie Jenner i Travis Scott zmienili imię swojego syna

W marcu tego roku informowałyśmy i informowaliśmy o oficjalnym oświadczeniu, w którym Kylie Jenner ogłosiła, że jej syn nie ma już na imię Wolf. Członkini klanu Kardashian-Jenner i Travis Scott postanowili je zmienić, ponieważ – ich zdaniem – nie było odpowiednie. Nie pasowało do niego. 

Dla waszej wiadomości: nasz syn nie ma już na imię Wolf. Uważamy, że nie pasuje do niego. Chciałam się tym z wami podzielić, ponieważ wszędzie je widzę – napisała Kylie Jenner na Instagramie. 

Jak ma na imię syn Kylie Jenner i Travisa Scotta? 

Fani oraz fanki zaczęli się zastanawiać, jak w takim razie ma na imię syn Kylie Jenner i Travisa Scotta? Niestety ich pytanie pozostało bez odpowiedzi. Miliarderka nie ujawniła nowego imienia we wspomnianym statemencie. Zależało jej po prostu na tym, żeby osoby, które obserwują ją w mediach społecznościowych, przestały posługiwać się niewłaściwym imieniem. 

Syn Kylie Jenner i Travisa Scotta nie ma imienia?

Kilka tygodni później ten temat powrócił. W mediach pojawiły się głosy, według których chłopiec pozostał bez imienia. Powodem spekulacji okazały się tak zwane gift bagi dla najmłodszych gości oraz gościń zaproszonych na przyjęcie urodzinowe True Thompson, czyli córeczki Khloe Kardashian i (słynącego ze swojej niewinności) Tristana Thompspna. Osoby, które obserwują Kardashianki (i Jennerki) na Instagramie, zauważyły, że 4-letnia Stormi Webster otrzymała koszyk podpisany swoim imieniem. Z kolei na podarunku przeznaczonym dla jej młodszego brata widniał podpis: Baby Webster

Kylie Jenner ujawniła imię syna? Oto nowa teoria fanów i fanek

W maju znów zrobiło się głośno o imieniu, jakie Kylie Jenner i Travis Scott mieli wybrać dla swojego syna. Ich obserwatorki oraz obserwatorzy mają (dziwną, a wręcz trochę naciąganą teorię), według której członkini klanu Kardashian-Jenner ujawniła je w jednej z tak zwanych Rolek na Instagramie. O co chodzi? Spieszymy z wyjaśnieniami. 

Z okazji tegorocznego Dnia Mamy (wielu krajach na świecie obchodzony jest 8 maja) Kylie Jenner opublikowała post złożony z kilku filmików, na których pozuje z wyraźnie zaokrąglonym – ciążowym brzuszkiem i / lub w towarzystwie swoich dzieci (możecie go znaleźć na jej oficjalnym profilu). Fanki oraz fani Kardashianki zwrócili uwagę na wybraną przez nią muzykę. Postawiła na „To Our Daughter (Lullaby)”, za której stworzenie odpowiada producent My Best Friend Jacob. Jak twierdzi wiele osób, nie jest to przypadek, a Kylie Jenner chciała w ten – jakże subtelny sposób – poinformować świat o nowym imieniu urodzonego w lutym chłopca. Dziecko Kylie ma na imię Jacob, jestem pewny na 99,9% – napisała jedna z nich. 

Warto jednak zaznaczyć, że powstało już ponad 1400 Rolek z tym dźwiękiem w tle. Może więc – po prostu – celebrytce spodobał jej się ten dźwięk? I pasował do okazji? Niestety główna zainteresowana całą sprawą nie potwierdziła tych doniesień. Jeśli pojawią się nowe szczegóły, na pewno was o tym poinformujemy. 

Zobacz także:

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.