Zaręczyny Kylie Jenner i rapera Tygi są tematem plotek już od dawna. Lecz ten dowód wreszcie wydawał się przekonujący. "Nie żartuję! Moja narzeczona i ten mały pies to wszystko co mam!" zdradził raper w jednym ze swoich filmów na Snapchacie. Nagrała go sama Kylie, siedząc mu na kolanach.

 

 

Portale plotkarskie zawrzały od pomysłów, jak mógłby wyglądać ich ślub, jaką sukienkę miałaby na sobie Kylie oraz jaki kolor peruki wybrałaby na ten wyjątkowy dzień. No i najważniejsze… czy moglibyśmy spodziewać się selfie ze ślubnego kobierca?

Wideo rozpaliło krążące już wcześniej plotki, zapoczątkowane pojawieniem się Kylie Jenner z diamentowym pierścionkiem na serdecznym palcu. Czy mógł być to pierścionek zaręczynowy?

Kolejnym tropem był jeden z odcinków rodzinnego realityshow "I Am Cait", w którym babcia Kylie pokazała jej swoje zdjęcie mówiąc "Miałam wtedy 17 lat i byłam już wtedy po ślubie." Na co ta  odpowiedziała "To prawie jak ja".

Zobacz także:

Czy plotki okazały prawdą? Najlepszym źródłem informacji o Kylie Jenner zawsze był jej Instagram, na którym o zaręczynach nie ma ani słowa. Jednak sprawa wyjaśniła się podczas livestream’u na jej stronie internetowej. W rozmowie ze swoją siostrą Kim Kardashian, że Tyga tylko żartował i nazwał ją swoją narzeczoną dla zabawy. Najwidoczniej na ślub 18-latki będziemy musieli jeszcze poczekać...

 

Zobacz też:

Kylie Jenner nie jest już blondynką - zobaczcie jej nowy kolor włosów

Kylie Jenner skończyła 18 lat. Pozazdrościcie jej prezentów i imprezy

Kylie Jenner adoptowała królika i nazwała go...

 

 

D.U