Kylie Jenner i Timothée Chalamet to połączenie, którego nikt się nie spodziewał, a tym bardziej – nikt nie przypuszczał zapewne, że wyglądająca początkowo jak przelotny romans relacja, przerodzi się w coś poważnego i przetrwa próbę czasu. W końcu francusko-amerykański aktor ma obecnie na głowie sporo projektów zawodowych, a 26-letnia celebrytka od lat skutecznie łączy pracę na pełen etat z macierzyństwem. Jak się okazuje, napięte grafiki nie przeszkadzają w miłości, wręcz przeciwnie – zakochani wzajemnie się wspierają i motywują. Para pojawiła się m.in. razem na rozdaniu Złotych Globów, a Kylie widziana była na oficjalnej premierze filmu „Wonka”, okazując ukochanemu wsparcie.

Czy Timmy i Kylie łączy prawdziwa miłość? Doniesienia zza oceanu pozwalają myśleć, że tak. Ich relacja jest poważniejsza, niż wszyscy myśleli?

Kylie Jenner jest w ciąży z  Timothéem Chalametem?

Kylie Jenner jest w ciąży z Timothéem Chalametem” – tak brzmiał sensacyjny tytuł artykułu, który na początku kwietnia pojawił się na serwisie E! News. Doniesienia o ciąży Kardashianki rzekomo potwierdził komik Daniel Tosh, który o stanie celebrytki opowiedział w podcaście twierdząc, że widział, jak ciężarna Jenner kręciła odcinek „The Kardashian” w sklepie spożywczym w Malibu. To niesamowite. Byłem wczoraj na zakupach w Malibu i zapytałem pracownika, czemu sklep był zamknięty dzień wcześniej. Powiedział mi, że tego dnia kręcony był odcinek finałowy „The Kardashians”, w którym Kylie zdradzała, że jest w ciąży z Timmothéem – opowiedział Tosh.

Osoby z bliskiego otoczenia celebrytki szybko zdementowały jednak plotki o ciąży Kylie. Jak donosi serwis US Weekly, odcinek finałowy kolejnego sezonu nie został jeszcze nakręcony, a żadna z sióstr Kardashian-Jenner nie nagrywała w sklepie spożywczym. Możemy więc zakładać, że doniesienia o stanie Kardashianki również są nieprawdziwe.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet – historia miłości

Pierwsze doniesienia na temat związku Kylie Jenner i Timothéego Chalameta pojawiły się na początku 2023 roku. Choć nie wiadomo oficjalnie, gdzie doszło do pierwszego spotkania gwiazdorskiej pary, podejrzewa się, że był to  pokaz Jeana Paula Gaultiera, na którym był zarówno aktor, jak i celebrytka. Kilka miesięcy później internet zapłonął – do sieci trafiały kolejne zdjęcia z tajemniczych randek niespodziewanego duetu. To właśnie wtedy anonimowy informator z otoczenia Kylie powiedział w rozmowie z US Weekly: Jest inny od wszystkich chłopaków, z którymi była w związku. Może wydawać się, że nie jest w jej typie, ale między nimi jest bardzo dobra chemia.

Nie trzeba było czekać długo, by para oficjalnie potwierdziła swój związek. Kylie i Timmy pojawili się bowiem razem na koncercie Beyonce, wymieniając się czułymi pocałunkami i nie mogąc oderwać od siebie wzroku. Niedługo później pojawili się na finale turnieju US Open w kategorii mężczyzn. Zakochani obserwowali tenisistów z trybun i wyglądali, jakby czuli się naprawdę swobodnie. W końcu pierwsze publiczne wyjście już za nimi. Gwiazdy przytulały się, obejmowały i całowały. Absolutnie nie przejmowały się otoczeniem. 

Od tego czasu Kylie i Timothée regularnie pojawiają się razem na imprezach branżowych i wspierają się podczas ważnych dla siebie wydarzeń. Dobra passa zakochanych została potwierdzona przez informatora serwisu People.com, który powiedział, że 26-latka jest niesamowicie szczęśliwa z aktorem i nazywa go już swoim chłopakiem. Jeśli chodzi o 27-latka, to źródło przekazało, że jest on pod wrażeniem wszystkiego, co robi jego ukochana. Szczególnie uważa, że jest świetną mamą.

Zobacz także:

On bardzo ją wspiera w jej karierze, a ona wspiera go w jego. Obydwoje starają się pojawiać na ważnych dla siebie nawzajem eventach. On jest bardzo dobry dla Kylie. Odkąd zaczęli się spotykać zdaje się być bardziej szczęśliwa, zrelaksowana i skupiona. Jej rodzina go kocha.

Wygląda na to, że miłość gwiazdorskiej pary kwitnie. Choć plotki o ciąży okazały się nieprawdziwe, nie mamy wątpliwości, że zakochani są ze sobą bardzo szczęśliwi.