Wiele osób uważa Kylie Jenner za kobietę sukcesu. I słusznie! Kilka miesięcy temu Forbes uznał celebrytkę za najmłodszą miliarderkę na świecie – pokonała nawet założyciela Facebooka, Marka Zuckerberga. Członkini klanu Kardashian-Jenner prowadzi dwa genialne prosperujące biznesy, a od niespełna dwóch lat spełnia się w roli mamy. Okazuje się jednak, że jej rzeczywistość nie jest tak kolorowa, jak mogłoby się wydawać fanom. Kylie Jenner zdobyła się na szczere wyznanie i opowiedziała o swoich problemach.

Kylie Jenner opowiedziała o swoich problemach!

Członkini klanu Kardashian-Jenner opublikowała na Instagramie post, w którym napisała o swoich problemach. Kylie Jenner po raz pierwszy zdobyła się na tak szczere wyznanie. Celebrytka przyznała, że jej życie (wbrew pozorom) nigdy nie było idealne. Niewiele osób dorasta bowiem na oczach kamer oraz milionów widzów przed telewizorami. W poście czytamy, że Kylie Jenner straciła wielu przyjaciół. Jej samej też zdarzyło się pogubić. Natomiast przez całe dorosłe życie celebrytce towarzyszył lęk – wiązało się to między innymi z ciążą oraz narodzinami jej pierwszego dziecka. Kylie Jenner przypomniała fanom, że jest „tylko człowiekiem”. W mediach społecznościowych pokazuje jedynie ułamek swojej codzienności, na podstawie której nie można ocenić, jak wygląda całe jej życie. Oczywiście, 21-latka może liczyć na wsparcie swojej rodziny. Pod zdjęciem pojawiły się motywujące, pełne miłości komentarze sióstr Kylie Jenner – Kim Kardashian oraz Kourtney Kardashian, a także dziesiątek tysięcy jej fanów. Bijące rekordy popularności zdjęcie miliarderki znajdziecie poniżej.

Kylie Jenner stanęła w obronie Jordyn Woods po aferze z Tristanem Thompsonem >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m proud of myself, my heart, and my strength. growing up in the light with a million eyes on you just isn’t normal. I’ve lost friends along the way and I’ve lost myself too sometimes. my first tattoo was “sanity” to remind myself everyday to keep it. I’ve struggled with anxiety my whole young adult life and after my baby i dealt with all the internal ups and downs. I felt like i had to find myself completely again. I keep a whole lot to myself but just wanted to share and let you know I’m human. my life is not perfect and what you see here on social media is just the surface. be gentle with yourself, move on, and let go. we are all capable of great things, worthy of love, and allowed to express ourselves. do more of what makes you happy and be unapologetic. now is your season we all have a magnificent destiny.

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner) Lip 15, 2019 o 10:54 PDT