Dzisiaj ciężko w to uwierzyć, ale jeszcze kilka lat temu Kriss Jenner nie wierzyła, że Kylie Cosmetics może odnieść sukces na rynku beauty. Jennerka nie zainwestowała w biznes swojej najmłodszej córki – Kylie musiała radzić sobie sama! Ale zaangażowanie i ciężka praca, którą celebrytka włożyła w rozwój swoich dwóch marek (Kylie Cosmetics oraz Kylie Skin) przyniosły upragnione efekty. W ubiegłym roku Kylie Jenner została okrzyknięta najmłodszą miliarderką na świecie. Przypomnijmy, że członkini klanu Kardashian-Jenner ma tylko 22 lata. Teraz zdradziła, jak wygląda jej biuro.

Kylie Jenner pokazała, jak wygląda jej biuro! Wnętrza robią wrażenie

Zastanawialiście się, w jakich warunkach pracuje Kylie Jenner? Miliarderka opublikowała na Instagramie zdjęcia swojego biura. Wnętrza naprawdę robią wrażenie! Warto wspomnieć, że w niczym nie przypominają one typowego biura. Na środku pomieszczenia stoi wygodny fotel, natomiast ścianę ozdabia ogromny – różowy neon. Świątecznemu klimatu całości nadaje choinka. Oczywiście, różowa.

Na fotkach, które członkini klanu Kardashian-Jenner opublikowała na Instagramie wynika, że celebrytka ma w biurze automat z szampanem, a także podajnik z cukierkami Skittles. Zdjęcia możecie znaleźć również w naszej galerii – na górze strony. Chciałybyśmy pracować w tak urządzonym biurze, a wy?

Kylie Jenner sprzedaje większość udziałów w Kylie Cosmetics i Kylie Skin! >>>