Kilka dni temu zagraniczne media na czele z serwisem TMZ doniosły, że Kylie Jenner i Travis Scott nie są już razem. A jednym z dowodów miał być fakt, że celebrytka pojawiła się bez swojego partnera na hucznym ślubie Justina Biebera i Hailey Baldwin, który odbył się w miniony weekend. Według anonimowego informatora TMZ Kylie i Travis rozstali się parę tygodni temu, tuż po ich wspólnych wakacjach we Włoszech. I choć ani członkini klanu Kardashian-Jenner, ani raper nie odnieśli się od razu do informacjo o rozpadzie ich związku, jak się okazuje, była to tylko kwestia czasu.

Wczoraj na Twitterze Kylie Jenner zamieściła wpis, po którym nie ma już żadnych wątpliwości, że jej relacja z amerykańskim raperem to już przeszłość. A przynajmniej, jeśli chodzi o ich uczucie. „Travis i ja pozostajemy w dobrych stosunkach i skupiamy się Stormi!! Nasza przyjaźń i córka są teraz dla nas priorytetem” - napisała Jennerka. 1,5-roczna Stormi Webster od początku pozostaje oczkiem w głowie Kylie i Travisa, co wielokrotnie udowodnili, choćby publikując zdjęcia ze wspólnych wycieczek.

Zobacz także: To najlepszy prezent, jaki Justin Bieber i Hailey Baldwin dostali z okazji ślubu

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się. Celebrytka potwierdziła, że nie są już razem 

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Kylie Jenner wyczuła presję ustosunkowania się do informacji na temat rozstania po tym, jak przyłapano ją na spotkaniu z jej eks, raperem Tygą. Nie była to jednak randka, a raczej przypadkowe spotkanie podczas jej wypadu z przyjaciółkami. Tak czy inaczej Jennerka zdecydowała, że musi odnieść się do krążących w sieci rewelacji, że między nią a Tygą zniwy jest coś na rzeczy. „Internet powoduje, że wszystko jest 100 raz bardzie dramatyczne niż w rzeczywistości. Nie było żadnej ranki o 2 w nocy z Tygą” - czytamy na jej Twitterze.

Żałujecie, że związek Kylie i Travisa nie przetrwał? Jakby nie patrzeć, tworzy naprawdę ładną parę.

Zobacz także: „Travis Scott: Mamo, potrafię latać” to film dokumentalny o raperze, który pojawi na Netfliksie. Zobaczcie zwiastun z Kylie Jenner i Stormi