Ciąża Kylie Jenner była jedną z największych tajemnic showbiznesu ostatnich miesięcy. Całą sprawą interesowały się media oraz fani celebrytki na całym świecie. Jak przyznała Kylie utrzymywała ciążę w tajemnicy, ponieważ pragnęła cieszyć się nią tylko z najbliższymi. Był to dla niej bardzo osobisty czas.

Świeżo upieczona mama bardzo dobrze czuje się w swojej nowej roli, a samo macierzyństwo dodaje jej sporo energii do działania. Kilka dni temu, Kylie zaprezentowała fanom najnowszą kolekcję kosmetyków, inspirowanych jej córeczką – Stormi

Imię Stormi zainspirowało mnie zaraz po tym, jak je wybraliśmy. Spędziłam dużo czasu na pracy nad tą kolekcją i zadbałam o wiele szczegółów

W nowej linii Kylie Cosmetics znajdziemy dwie paletki cieni do powiek – Calm Before the Storm oraz Eye of the Storm i to właśnie one grają tutaj główne skrzypce. Oprócz tego w tej wyjątkowej kolekcji znajdziemy matowe pomadki oraz rozświetlacze w sztyftach.

ZOBACZ TAKŻE: Kim Kardashian pokazała zdjęcie Chicago West na Instagramie! >>>

Znakiem charakterystycznym dla tej linii kosmetyków jest błyskawica, która pojawia się na opakowaniach oraz na samych produktach – jest np. wydrążona w pomadkach. Oprócz tego, kolorem dominującym jest żółty, co także nie jest przypadkowe. Ta barwa podobno przez długi czas przynosiła Kylie szczęście.

Jak dotąd, kosmetyki stworzone przez jedną z klanu Jenner cieszyły się ogromną popularnością na całym świecie, dlatego linii zainspirowanej Stormi wróżymy świetlaną przyszłość. Produkty z kolekcji Weather trafią do sprzedaży 28-go lutego!